Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bende başlamak istiorum

_suki_

Öne çıkan mesajlar

ro ve uodan sonra manyak bir şekilde knight online yede merak sardım. yane tam bir mmorpg delisi oldum. şu anda ttnet in dış çıkış kablolarında sorun olduğu için lag durumunu, Türk oyuncuların sayısını öğrenmek istedim. Yane 280mb ufak bir dosya değil. şu durumda indirmek istesem ortalama ne kdr sürer? birde son olarak oyundaki karakterlerin sllerini aradım fakat bulamadım yada buldum ama anlamadım :P o yüzden bayan assassin-rouge, priest-monk sslerini bulabileceğim bir sitede sölerseniz çok sevinir + bir tiryaki olup çıkarım + gene sevinirim :P teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Güç lvl arttıkca ve kullanana göre deişir şu ana kdr tüm charecterlerim famale olduuna göre bunlarda famale olcak.. hiçde bir güç değişimi olmadı sadece olsa bile ilk hedeflerden biri olurum. bildiiniz bi site varmı bu ssler için?

[Bu mesaj _suki_ tarafından 20 Ocak 2005 01:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bisde eşit sanıyoduk karşılaştırdık ama öyle sadece o abimde öyle onuda anlmaış deiliz sen boşwer ne konuda lasım yardım söyle yeter ss ne ss i lasım ?[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Burada mage lerde bayan karakterler +20 int baslıyor,rogue bayanları 20 dex düsük warior bayanları hic sölemiyim bile.Priestlerde de bayanlar iyi.
Yani jobu secince statlar gelmiyor,erkeksen erkek statı bayansan bayan statı var önce.
oyundada statları yaymıyorsun,100str 150 dex 70 int falan diye.
Rogue ise full dex ve biraz hp
wariorsan full str ve biraz hp
magesen full int ve biraz mp yada full mp
priestsen full int ve biraz str yada full str

diger oyunlardan biraz farklı yani.zaten oyun da stat ekranında neye vermen gerekiyosa rengi degisik oluyor.Rogue ye str vermen verdigin hasarı degistirmiyor yani.

Gercekte bayan degilsen ve mage veya priest olmıycaksan ve hetoroseksuelsen bence erkek karakter ac.[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:İnsan
Job:Rogue/Archer
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 20 Ocak 2005 02:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben açarken Ork Arch Tuarek açtım Berserker. Kötü mü yahu bu yoksa güzelliklerini level atladıkça mı göreceğim hiçbir parti beni almıyor kolay kolay dk da lvl 23 daha takıldım kaldım :([signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...