Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teamspeak Server

Editor

Öne çıkan mesajlar

Kendi sitemiz olan Oyuncuyuz.com un Public Commercial Teamspeak adresidir. Öyle saçma sapan modlar vs şeyler yoktur normal Teamspeak serverdır üyelik filan istemez.

İhtiyacınız varsa Özel kanal açarım takılırsınız veya temp kanaldada takilabilirsiniz.
Boşuna uğraşmayın diye verim dedim
ayrıca kolay hatırlayin diye;

IP: ts.paticix.com

Feel Free
Sosyal ağlarda paylaş

amma abartiyorsunuz 5 dolara do yi hahaha bi bok yapılmıyor o 5 dolarlık şeyle...

Aynı paraya daha iyi vpsler alabildiğin yerler var do do diyip durmayın tam kazıkçı adamlar

Ayrıca aylık niye 5 dolar versinler ? niye uğraşsınlar ?

mulgear attim bu arada şifreyi Paticik altında açtım kanalı...
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

amma abartiyorsunuz 5 dolara do yi hahaha bi bok yapılmıyor o 5 dolarlık şeyle...

Aynı paraya daha iyi vpsler alabildiğin yerler var do do diyip durmayın tam kazıkçı adamlar

var mi bildigin güzel vps.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

nerde 5 dolara daha iyisi
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

editör ben sana bişey mi dedim? kendi yaptığım şeyi söyledim sadece tabi ki sadece ts içinse mantıksız olur. digitalocean baya rahat geç ödemelerde hiç sıkıntı çıkarmıyorlar ve youtube gibi yerlerde bi dünya digitalocean kaynaklı tuto videoları var. bu yüzden digitalocean'a 1-2 dolar fazla vermek büyük bişey değil
Sosyal ağlarda paylaş

En kötü VPN için kullanırsınız nedemek 5$ aylık ?
Siz çok rahat kazanıyorsunuz galiba paranın değerini bilmiyorsunuz.
10mbit i geçemessiniz o VPS lerde

Ben veriyorum VPS aqu nun dediği gibi :) CabukVPS
Şaka tabi ben sadece windows vps veriyorum oda kurumsal managed.

illa DO gibi biyer istiyorsanız Gidin vultr.com dan alın hem cuzu hem bağlantılarda sorun yaşamadım. Hemide bisürü kuponu var.
Üstelik Aynı Fiyata saatlik çalışıo istediğinn zaman kapa ;)

Benim demek istediğim Teamspeak kullanmak isteyen adam yada sadece VPN kullanmak isteyen adam niye bu tarz şeylere yöneltiyorsunuz ?

Normal server bilgisi hatta linux bilgisi olmayan adamı bu tarz şeylere yöneltmek saçmalık. Binlerce açık var zaten hacklerlar kol geziyorlar VPS server IP lerinde öyle tuto ile olacak iş değil bunlar.

Boşuna insanları yormayın sonkullanıcıya SON kullanıcı ürünleri tavsiye edin... Yav şöyle yap şunu kur sen olur demeyin. Diyeceksenizde en başından güvenliğinden itibaren sistem adminliğine kadar anlatacaksınız.

Herneyse konuyu dağıtmayın isteyenler Paticik altında Teamspeak Kanalı isteyenler PM den Steam den ulaşabilirler bana...

Steam nixniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...