Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayalet ve Ben

Villians

Öne çıkan mesajlar

Yokmuş gibi davranamazdım,karşımda duruyordu.Oysaki ben onu uzun zaman önce yok etmiştim kendi içimde.Nasıl olurda şimdi karşıma çıkardı.Onca şey,onca kayıp.Hayır onlar asla bilemediler.
Anlatmak istedim ama dinlemediler.Hep çocuça şeyler söylüyordum onlara göre.Kabul etmediler.
Şimdi ise benim yetişkin birisi olduğumla ilgili gelip karşımda kelimeler kullanıyor
İnanmalımıyım tüm bunlara
Büyümüştüm ama çocukluğumu unutucak kadar değil.Hep içimdeydi.Büyüsemde içimde ki o parça hep bana ait olucak diyordum kendi kendime
Sadece benim gibi davrandığım hayalet...
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzüne bile bakamadım,başlangıçtan belliydi yine aynı suçlamaları duyucaktım
Yoruldum dedim,bunu taşıyamıyorum artık.Görmüyormusun kendi hayatımı kurdum,senin hayal ettğinden farklı ama benim hayatım.Kapıyı açtığımda huzur bulduğum hayatım.Kendimce çocuça şeyler yaptığım yada saçma sapan ağladığım hayatım
Gözlerinden görüyorum kabullenmek zor geliyor,ama eskisi gibi sözcükleri vuramıyorsun yüzüme
Çabaladım biliyormusun,gerçekten çabaladım.İstediğim bu mu diye?
Sizin gibi dibe batmayı istemedim.Bağırıp,çağırmayı...her hareketimde bir kusur bulmayı
Ben istediğimi yapmak için gitmiştin o evden hatırlıyorsun değil mi.?
Arkana bakıp üzülüceksin demiştin,ama bakıyorum ki bikere olsun yanıldığını şimdi kabul ediyorsun
Buradasın bak...
Sana evimi gezdirmemi istermisin,yoksa senin düşündüğünü dışındamıydı.Yo,tahmin ediyim.Hiç te senin tarzın olmadğını söyliceksin..
Susmayı mı tercih ediyorsun.Öylece bana bakmayı
Pişmanlığını yüzüne vurmak zordur öyle değilmi
Ama artık iyice bilmelisin,Hayalet ve ben bu filmde rollerimizi gerçekten iyi oynuyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...