Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abyss duvar olayı ?

Demon-Hunter

Öne çıkan mesajlar

yok be burial sende adamları kandırma :D
ya bak adamınla oyuna gırdıgın an o sutunlardan bırının yanında olman gerekıyo boyle yanıp sonerken ıcıne gırebılıyosun[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoulCube, 16 Ocak 2005 13:15 tarihinde demiş ki:
yok be burial sende adamları kandırma :D
ya bak adamınla oyuna gırdıgın an o sutunlardan bırının yanında olman gerekıyo boyle yanıp sonerken ıcıne gırebılıyosun

Arkadaşlar bu tür şeyler bugabuse dediğimiz olaya girer ve cezası her oyunda bandır. Yapmayın etmeyin girmeyin duvarın arkasına. Zaten duvarın arkasının önünden bi farkı kalmadı. Server ın %50 si zaten duvarın arkasına girmeyi biliyor. Ha önünde olmuşun ha arkasında. Boşuna oralara giripde ban yemeyin. Ha zaten girersenizde loot ları toplamanız için yardımcı programlar kullanmanız gerekiyor. e bunlarda ban sebebi. Yani banlanmak isteyen girsin duvarın arkasına. ama tekrarlayayım Duvarın arkasıda önü kadar kalabalık.[signature][hline]Besmele çek...
Sosyal ağlarda paylaş

azrael doru soluosun zaten ben kullanmıyorum adamın merak ettıgı bısesi soluyorum burası yardımlasma ortamı ban yemesı ona kalmıs[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Merak edenler için açıklama :

1. Abyss'te istediğiniz kata girin.
2. Herhangi bir duvara yaklaşabildiğiniz kadar yaklaşın.
3. "Exit" e basın
4. "Select Character" e basın
5. Az önceki işlemi yaptığınız character'i tıklayın ve oyuna aynı serverdan tekrar girin.
6. Oyuna bağlandığınızda char'ınız yanıp sönerken ileri doğru yürüyün ve duvarın içine girin.

Açıklamasını yaptım ama yapmanızı pek önermem. Orası son zamanlarda adminlerin sazan avlama bölgesi oldu. Ne zaman girsem nicki "GM" ile başlayan birilerini görmeye başladım bu yüzden artık girmiyorum. Orda yakalayıp yakalayıp banlıyorlar.

Duvara girmek ban sebebidir. Bunu unutmayın.

"Madem ban sebebi neden bu hatayı düzeltmiolar" derseniz, o zaman oyunda bulunan ve bu tür şeyleri yapan kötü niyetli oyuncuları nasıl yakalayacaklar? O yüzden bu hatayı hiç bi zaman düzeltmeyeceklerine inanıyorum...

Bu sırada şunuda açıklayayım, abysste hangi katta duvarın içine girerseniz sadece o katta kalırsınız. Duvara girdiğinizde diğer katları görürsünüz ancak yaklaşamazsınız. "Ben gideyim fallen angel'in katına, orada duvar içinden fallen angel öldüreyim" diye düşünmeyin. Yaratıklarda duvardan geçebiliyor.

Saygılar efem....[signature][hline]-

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 19 Ocak 2005 19:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...