Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım

Loading

Öne çıkan mesajlar

ilk sorunun cevabını bilmiyorum, ama zannetmöiyorum. TTnet ten kaynaklanan genel bi sorun zaten var...

ikinci sorunun cevabı ise Abyss Dungeon da 1-2-3 katlardaki cave leech'lerden çıkıyo. Öyle zırt diye çıkmıyo tabi ki şansın olacak da denk geliceksin. Bi ortalama yaptımızda yaklaşık olarak 40-50 leech den birinde bulursun(çok mu iyimser oldu ya?)

Bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

hah ben de onu dicektim. Ben solid binlerle uurastım. Kimse yoktu, indir babam indir indir babam indir. Bi tane gem çıkmadı. Gem çıkma olasılığı yine aynı herhalde, kat farketmiyo???[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 44 bi 45 olamadık anasını satiim
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ama burning skeletonlardan +9 takı cıkarıyorlarmıs.

edit: Yok ama, burning skeletonlardan da +9 takı cıkarıyolarmıs.
[signature][hline]Name:Buzkirpisix
Nation:İnsan
Job:Rogue/Archer
Lvl:4x
Klan:
Server:Xiki

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 19 Ocak 2005 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Katların dediğin gibi ilgisi yok gem çıkma şansıyla ben mage bulunca kat 7 yapıyoruz black widow kesiyoruz bir keresinde 7 saatte 90 gem topladık. RULEZ TRY TRY TRY :rock:[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

Olm öyle 90 gem falan deme yaa. Beynim sulanıcak yemin ediyorum. 3. kat sabaha karşı tenha oluyo birazcık. Orada koşturmaktan başım döndü ya. Provoke'umuz yok ki mage alsın bizi party'ye.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 44 bi 45 olamadık anasını satiim
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...