Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Macro ve Hack üzerine...

daedric

Öne çıkan mesajlar

Açıkçası bende sabırsızlıkla bekliyorum wow'u ve büyük ihtimalle ona geçiş yapıcam. Muhakkak ki orada da hile olacak bir şekilde, örneğin fishing bot yapmışlar hemen fakat ne olursa olsun "adminler şunu kolluyormuş, kankasıymış" gibi muhabbetler dönmeyecek o konuda çok temiz.

Zenginlik konusuysa çok abartı olmadan normal karşılıyorum. Normal oyuncular her zaman için zengin oyuncuların bir şekilde illegal yollarla zengin olduğunu sanır -ki bende öyleydim. Özellikle single ve cafelerde arkadaşlarla multi diablo oynarken bir jah rune görememiştik. Gördüklerimizin çoğuysa edit eşya idi zaten, fakat bnet server'larında oynamaya başladıktan sonra sıkı bir clan oluşturarak bütün eşyaların en mükemmel olanlarıyla donatmaya başladık karakterleri. Tabi 44 milyar gibi bir değer gerçekten abartı, üstelik 2 ay'da :)[signature][hline]Karakter adı: Genghis_Khan
Özellik: Rogue/Ranger
Irk: El Morad
Sunucu: Xigenon1
Seviye: 42
Clan: Agema
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 18 Ocak 2005 01:48 tarihinde demiş ki:
wow aylık ne kadar ? :)

Kesin bilgisi olan arkadaşlar vardır muhakkak fakat ben piyasadaki dedikodulara göre 22 ytl falan diye duydum, tabi bunu euro bazında ödüyorsun.[signature][hline]Karakter adı: Genghis_Khan
Sosyal ağlarda paylaş

14 dolar olucak sanırım...Ama önce 80 öilyonluk orijinal oyunu alman lazım :D
Banada biraz fazla geldi ama yıllardır süren online oyun maceralarımda beleş serverların nasıl suyunu sıktıklarını gördüm :( Bir kaçında kendimde adminlik GM lik yaptım... Çok sinir bozan şeylere tanık oldum :( Bu yüzden paralı bi servera geçmek gerçekten iyi olucak. Çünkü server paralı ise oradaki admin ve GM lerde mağaşla çalışan adamlar oluyo ve herhangi bi usülsüzlükleri görülürse kovulurlar :D
Yani ayrım yapmaya yada edik yapmaya yemez :D
Kısacası Avrupa serverı bi açılsın parayı ödeyebilirsem :) oraya geçicem :)

NOT : KENDİMDEN UTANIYORUM :( KO ALTINDA WOW KONUŞUYORUZ :D[signature][hline]Besmele çek...
Sosyal ağlarda paylaş

beyler tamamını okumadım ama sizlere bişi anlatmak istiyorum.
İlk bilgisayar oyunuyla 1988 (içine wolkman kaseti alan kara bir ATARI .214241.bilmem kaç..) yılında tanıştım. ve ilk oyunumdan bugüne oyun konusunda bir dahiyim diye bilirim. oynamak açısından diil hee(şimdi bu adam nekadarda kendini övüyo demeyin harbiden farklı bi bakış açım var. ondan).
WE sadet: bir oyun hatası uzerine çalışıyorum şimdiye kadar 1m gitti ama full çitinledim üstümü başımı. Şans olup olmadını yinede bidaha araştırcam. eğer doğruysa birdaha kendimi kendime ispatlamış olcam. KESİNLİKLE HİLE YOK.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topic'i açmadan 1-2 gün önce bir rampage'ın hile yaptığını görmüştüm. Kesin emin değilim fakat büyük ihtimalle hileydi, olay tam olarak şöyle gerçekleşti siz karar verin;

abyss 3. katında gem peşinde koşan zavallı ben bir assassin tarafından kesildim. Baktım rampage, adama yamuk yapılmaz düşman olursa sıçtık dedim kendi kendime ve tekrar aynı kata gidip yaratık avlamaya devam ettim. Ama adam rahat durmuyor paso saldırıyor, niyeti eğlenmekti herhalde. Neyse 1-2 adam durmuyor üstelik sırf bana değil önüne kim gelirse, tam life'ı yarılanmışken bende saldırdım arc shot'la ve öldü. Geri geleceğinden emindim ondan direk hide yaptım, adam çabucak tekrar geldi aynı kata ve yeni spawn olduğu için hala yanıp sönerken geldi dibimde durdu fakat ben hide kullanmıştım beni görebilmesi için explore'dan skill kullanması gerek ama yanıp sönerken skill kullanılamıyor herkesin bildiği üzere, spawn dalgası geçer geçmez tekrar saldırmaya başladı bende saldırdım ve artık nasıl bir şanssa tekrar indirdim. "Grr" diyerek gitti, geleceğini bildiğimden ben çıktım lanet olsun diyerek...[signature][hline]Karakter adı: Genghis_Khan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...