Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lag problemi ?

OttomaN_Warrior

Öne çıkan mesajlar

yok ya bence bunların hepsi hikaye ne zaman bi olay olsa paraları ödemiyorlar biraz gömleklerinin yakası genişlesin diye borca girince bağlantıları sınırlanınca veya askıya alınınca da şurda deprem burda yanardağı orda sel bahaneleri.[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yahu. Türk telekom abicim bu, herhangi bir şirket diil. Böyle amatörce bişe yaparlar mı?

yukarıda Kirpi'nin verdiği linke göz atarsan zaten istanbul'da sorun oldunu görürsün.

[Bu mesaj Murtaza tarafından 19 Ocak 2005 00:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi gelin yardım edin şu oyuna ühü orkum xigenonluyum bi yardım edenim yok bühühü hırvat adamın tekiyle kavga ettim durduk yerde disconnect oldum zaten bühühü[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hiç sorma, 5-6 dakikada bir aynen ben de öyle dc...

Ula o diil türklerle kavga ediyorum ben ya... Herifler abyss de 3. katı kapatıcaz diye dalıyolar bana.. maşallah oradan da bayağı bi abyss topladım he.

Hadi elin gavuru bana vuruyo 3 kişi, sen niye gelip bi de maydonoz oluyosun anlamadım ki. Teke tek yemiyo o yüzden herhalde...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...