Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Gün Maceraları

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben taze taze anlatayım eğer sizin de olduysa böyle yazarsınız eğleniriz öğreniriz eğer bu konuya benzer bir konu daha önce açılmışsa affola tekrar yapmış olursunuz :)

Eh yani bugün ciddi olarak ilk günüm sayılır ilk saatim konuşmayı öğrenmekle geçti tabii 2 kez ölmeyi başardım hala bir çok şeyi bilmiyorum.

Suya düştüm bağırdım kimse sesimi duymadı tabii suya düştüm dediğim grafik veya oyun hatasıydı köprüden geçerken bir anda kendimi köprünün altında kitlenmiş olarak buldum sonra nasıl yaptıysam çıktım bir daha o köprüden geçmemeye tövbe ettim bilmem ki gm varmıdır bu oyunda page nasıl atılır karakterim gidecek diye çok koktum bir an :)

Hala insan veya orklara dalamıyorum birçok quest görevinden sadece birkaçını yaptım level 4 üm :) çok değişik bir oyun oluyor mesela orta yere tezgah nasıl açılır bilmiyorum çoğu şeyi bilmiyorum oyunda beni gören lol diyor geçiyor o kadar yani :) Benim pek anlatacağım yok aslında böyle bir bölüm olsa ilginç maceralarınız varsa biz de ders çıkaralım :)[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

peki ben hala insanlara veya orklara nasıl saldıracağımı bilmiyorum sormayı unuttum onu nasıl yapacaz? yani oyunu oynayan diğer insanlara nasıl dalınır hani dalacağımdan değil öğreneyim de :)[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Xigenon dayım abiler ismim de DorukhAi oyunda görüşmek üzere :)

+bu arada ben her konuşmak istediğimde chat penceresinden önce private sonra normal/party/shout dan birine tıklıyorum bunun daha kolay bir yöntemi yok mu kısayol tuşu falan ?[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...