Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amerika ogrenci vizesi hakkinda

orionlogic

Öne çıkan mesajlar

burada bir okula basladim fakat okuldan hic memnun kalamadim. okuldan kaydimi sildirip baska bir okula gecmek istiyorum ama vizem ogrenci vizesi ve bu okulun adresi yaziyor pasaportta. ben simdi bu okuldan kaydimi sildirirsem istanbula tekrar geri donmem mi gerekir yoksa bu vizeyle okulu buluncaya kadar kalabilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Eger Amerika disina cikmayacak isen sorun teskil etmez. Sonucta vize dedigin hede sadece ulkeye giris cikislarda gecerli olan bir sey. Onemli olan gecmeyi planladigin okuldan kabul alman ve I-20 formunu degistirmen. Kabul alirsan su an gittigin okuldan gidip tranfer formu falan doldurman lazim onlar geri kalanlari kendi aralarinda degistiriyorlar diye biliyorum.

Icin hic rahat etmiyorsa yine de bir sor okula. Hangi state bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

Eger Amerika disina cikmayacak isen sorun teskil etmez. Sonucta vize dedigin hede sadece ulkeye giris cikislarda gecerli olan bir sey. Onemli olan gecmeyi planladigin okuldan kabul alman ve I-20 formunu degistirmen. Kabul alirsan su an gittigin okuldan gidip tranfer formu falan doldurman lazim onlar geri kalanlari kendi aralarinda degistiriyorlar diye biliyorum.

Icin hic rahat etmiyorsa yine de bir sor okula. Hangi state bu arada?

yok obur okul kurs gibi bir sey formu filan malesef yok. hani sen oradan gelmek istersen turist vizesi bile alman yetiyor 6 aylik bir sey ama bu benim simdiki okul 2 sene gibi bir sureydi ama fos cikti o yuzden boyle bir sureci vardi. hani ben bu okula gitmesem onlar i-20 yi iptal etse cunku gitmek zorunluymus derse ben kacak gibi mi olurum?
Sosyal ağlarda paylaş

orionlogic said:

Chemical said:

okul nası fos çıktı merak ettim dandiklik seviyesinde ne kadar dandik

zaten sertifika programi gibi bir seydi dersler paso iptal oluyor. zaten evden 2 saat uzaklikta. okul brooklynde ben njdeyim.

Bende NJ deyim agaboy, muduru falan doveceksen geleyim yardima.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

orionlogic said:

Chemical said:

okul nası fos çıktı merak ettim dandiklik seviyesinde ne kadar dandik

zaten sertifika programi gibi bir seydi dersler paso iptal oluyor. zaten evden 2 saat uzaklikta. okul brooklynde ben njdeyim.

Bende NJ deyim agaboy, muduru falan doveceksen geleyim yardima.

union city akar!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...