Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xigenon Paticik Orc Clanı Haberleri

xx2xx

Öne çıkan mesajlar

oyuna giremedimiz icin haberde yok ama tam dc olmadan once gene chitin armor cikti :D busefer priest bizde priest varmi ?[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEver
Job:Hunter
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

Dayanamadım :P Bu aksam netteyim ama para kascam.
Abyss içinde bıraktım zati char ı :) İnsallah kapılar kapalı olurda kimse olmaz abyss te :D[signature][hline]PRaXToR Orc Paper Mage lvl 48 Paticik Clanı
National Point: 101 Manner 465
Wizard Staff (+6) +48 Flame Staff Sahibi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0th1n9, 17 Ocak 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
ben bi human mage olarak sizi kesmek cok hosuma gitcek xigenonda :)

Tanıştırayım arkadaslar size bu elemanı Bu hayalperest n0th1n9 :D (don kişot mu deseydim acep :))))[signature][hline]PRaXToR Orc Paper Mage lvl 48 Paticik Clanı
Wizard Staff (+6) +48 Flame Staff Sahibi
Sosyal ağlarda paylaş

Biz bu manneri nası yaptık sanıyon :D

buyur sende gel kapımız tum forum halkına açık ;)

Kendi adıma yardım isteyen herkese lvl kastırabilirim

[signature][hline]PRaXToR
Paper Mage lvl 48 Paticik Clanı

[Bu mesaj xx2xx tarafından 17 Ocak 2005 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

sağol kardeş heh şu update işkencesi bitsin hemen geliyorum henüz hiçbirşey bilmesem de okuduklarımla teoride birkaç şeyi anladım can atıyorum oynamak için. yav şu oyunun downloadını neden updateli koymazlar ki siteye umarım uzun sürmez size kavuşmam :)[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu kardeşim çıktım dışarı yerde tırtıllar var onlara dalıyorum ne zaman kimse dalmasa sırf ben dalsam disconnected server diyor oyundan atıyor web sayfasına gönderiyor bu nedendir konuşamıyorum edemiyorum lag var bakıyorum hede_tr hödö_tr bir sürü var bunlar insan mı hiç konuşmuyorlar şehirde oturmuş bekliyorlar bu oyunla ilgili bir tutorial neyin yokmu yahu[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biraz biraz düzelir gibim oldu bişiler kaptım şimdi çözdüm sayılır oyunu ama bunda başka şehirler var mı bizim başlarkenki şehrin adı nedir acaba?

edik: ha bir de bakıyorum bütün millet oturmuş mallarını satıyor ben nasıl yapacam o tezgah açma işini?[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 17 Ocak 2005 21:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

/merchant

Var,maradonda ortadan proconsula göre sagdaki gate orc ların gate i,oradan breth(orc sehrine) gecersin
soldaki gate de insan gate i,oradanda Piana(insan sehri) gecersin.Gateler osmanlı çeşmelerine benzeyen şeyler bu arada :)[signature][hline]Name:Buzkirpisii
Nation:Ork
Job:Assasian
Lvl:4x
Klan:Paticik
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

1. şehir moradon
sen orc teleport gate'e gidip bir miktar ücret ödeyerek diğer yerlere geçebilirsin biz genelde brethde (sadece orclar girebilir) takılıyoruz ama artık eslanta gitcez (lvl 40 ve üstünün girebildiği şehir)

merchant dediğimiz olayıda normal konuşma yapar gibi /merchant yazıyosun zaten gelcek arabirimden çözersin gerisini[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E
Name:RocknCoke
Class:Sorcerer
Speciality:Flame
Main Weapon:+6/48 Flame Wizard Staff
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...