Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.paticik.ekibi.com

rApbOyZ

Öne çıkan mesajlar

Beyler siteyi yapiyorum suan acik halde sadece Kadro ve Photo Page de Resimler aktif Herkesin SS sini alıcam oyunda siteye koyacam Forumlarda geliyor www.paticik.ekibi.com Hade bakiyim.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:3x ------------- LvL:60
Clan:PaticiK ----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

harbi oda war tamam forumu koymuom. Nasıl site? eklememi isitediginiz bişi Varmı?? Cok ugrasmadım aksam proffesiyonele ceviricem[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

Bence her üyenin gerçek fotosu olsun :) birde bir kaç resimle zuahahaha başlığı altyında actığım yerde hepimizin olduğu ss war onu alabilr kullanabilrsin altna copright by BuRiAL yazmak şartıyla bir de benim nicki pls düseltelim BuRiAL :D[signature][hline]lvl 55 human attack warior in Ares.Need clan; but everone says need lvl 55 + i'll be :D
Sosyal ağlarda paylaş

15dk da yaptim aksam düzeltcem Front Page emde yoktu dandik Builder ile yaptim düzelicem adam eline saglık der yavsak herif okadar emek verioz bi saol der ezik dioo kendin yap :)[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

:D lag gectimi rock? 40 olak eslant yapak Siteye isimleri koydum simdi senin fotoyu yüklüyorum.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar burdaki ekip için bir site hazırlıyorsanız bi tavsiyem var madem böyle bisey düzenliyorsunuz bari güzel bisey olsun benimde aklıma bu sekilde bi site geldi o zamanki düsündüklerimi yazayım. (Paticik forumunda sizlerle muhabbetimiz haricinde forumdan açıkcası pek memnun değilim.)

1-Burda bir çok arkadaşımızın emek vermek suretiyle hazırlamıs olduğu başlangıç bölümü, upgradeler, haritalar yaratık ve itemler hakkında bir çok yararlı bilgilerin.
2-Tüm lvl lere ait questlerin nasıl yapılacağına dair türkçe kaynakların
3-Tüm charlara ait skillerin türkçe mümkün olduğunca açıklanmaların toplanması,
4-forum bölümünde nick yazısının altında (ırk ve lvl ) belirtilmesi
5-güzel ve özel fotoların toplandığı bir site :)

bence güzel olur kanısındayım.
ama bunu tutup

www.paticik.ekibi.com olarak bence yapman sakıncalı nedenlerine gelince bu web adresinin ismi hakkı alınmış olabilir..
2.eğer ki sitene forum bölümü koymayacaksan biraz ezik kalcak :)
4.www.paticik.com yönetiminin tepkisini çekceksin
:))

neyse kolay gelsin :) umarım güzel bisi olur[signature][hline]PRaXToR Orc Paper Mage lvl 48 Paticik Clanı
National Point: 101 Manner 465
Wizard Staff (+6) +48 Flame Staff Sahibi

[Bu mesaj xx2xx tarafından 17 Ocak 2005 14:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burası bizim ailemiz burası yetior arkadaslarda koyma dedi koymucam clanın adı paticik ondan ole bişi koydum ama yeni domain alırım bir şikayet olursa bana solein istediklerini koyayım bende.Upgrade, Quest vs. olayinida koyacam.Clanın adı Baska bişi olsa ona gore domain alırdım.PaticiK dediniz Ole yaptim Clan adi Paticik site adi oQo mu olsaydı.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yazdıklarımı dikkatli okumuyorsun sanırım :)
1.burası bize yetmiyor demedim arada sikayetlerimiz oluyor.
2.zaten sikayetleri olursa bana veya baska birine gitmezler ya once frp_masteri bulurlar (yada frp master sana msj atar ) yada direkt sana msj atarlar.
3.Sadece quest uprgade olayları hakkında bilgileri burdan alıp gereksiz geyikleri konu saptırmaları çıkarıp sitene eklersen
ve foto albüm bölümü açıp oraya da fotoları eklersen

yani kısaca kaynak yerin burası olur ama bilgiyi alırken temizlersen güzel bi site olur.

QoQ yapsaydın sitenin adını :) nete çıkartmana gerek kalmazdı.
Bak kafana yatarsa söyle bisey de yapabilirsin sitenin asıl amacı questler skiller ve upgrade ler hakkında bilgi vermek olur.
2. amacı ise türk clanları dersin.Orayada clanınızı ve üyelerinizi belirtiniz dersin o da güzel bisi olur
tabi paticik clanı 1.sırada olmalı :)

neyse hade bys. gene bi ordan bi burdan yazdım saçmalamaya baslıyacam birazdaha yazarsam :D[signature][hline]PRaXToR Orc Paper Mage lvl 48 Paticik Clanı
National Point: 101 Manner 465
Wizard Staff (+6) +48 Flame Staff Sahibi
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar kavgaya gerek yok bence. Clan olarak paticik claniyiz. Ben size subdomain saglarim. www.paticik.tedforever.com . uyede olunur forumda konulur ama sadece knight online la ilgili olur. Paticik buna kizmaz sanirsam. Yani forumda sadece orda takilcas die bisi olmucakki ordada burdada yazilr yazcas. orda iste clanla ilgili kararlari fln aliriz. ??? istiosaniz hemen verem size 250mb subdomain.[signature][hline]K N I G H T __ O N L I N E
Name:TurkForEver
Job:Hunter
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Realden Arkadasım Clan Kurdu xig de Cok ısrar etti küserim filan dedi 1 haftalıgına onun clanına girmek zorundayım cocuk cok ısrar ediyor 4 yıllık arkadasım 1 haftalıgına ona yardım edecem onun clandaim sonra tekrar Paticige dönücem.[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...