Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i need a master... (JA)

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

Jedi Academy oyununu bilirsiniz arkadaşlar orda şimdi ben 1.1 patchiyle yabancı serverlarda oynuyorum falan filanda benim bir Master a ihtiyacım var Dark Side olarak ve kılıç kullanmasını iyi öğretecek kişi kılıcım ise single olanlardan çift filan değil ondan gerçekten bu oyunu hala oynayan ve bana iyi eğitim verecek olan varsa lütfen burdan veya pm den ulaşsın...
Sosyal ağlarda paylaş

özel eğitim veremicem de 1,2 tip yazayım :)

heavy öğren (kırmızı)

değişik vuruşları öğren mesela çoğu kişi alttan sallamayı kullanmaz ama bu çok etkilidir ;)

heavy nin special ını kullanma ehe (şu uçup öne atladığını kullanma, öbürü güzel onu kullan bol bol)

dodge kasman lazım, dodge kasarsan çatır çutur kesersin.rakibin kılıcı sana değmemesini sağlamalısın, bu da bol pratikle olan birşey.

zamanlama çok önemli.kılıcı salladığın zaman geri kaçabilecek zamanın da olmalı çünkü salladığın anda bloksuz kalırsın ve kaçamazsan ölürsün.mümkünse rakip salladıktan sonra salla, bu hızlı rakibe işe yaramaz ama.hızlıya karşı geniş sallayacaksın, elbet sana vurmak için menzile girer :).[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

arada fast e geçip yukarıda yazan hareketi yapabilrisin de cok degistirince speciallari yapmaya, artistik yapmaya calisiosun (bende boyle oluo hehe) sonra medium un flipini yapiyorum bisiy olmuo adam beni kesio eheh

bence sadece fast e gec o da one atilma hareketi ve rakipte heavy falan varsa salladiginda hizli bi sekilde vurkac yapabilmen icin.dogramaya calisma cunku o mesafede 2. sallayista alir kelleni eheh.medium la da deneme , olur gibi gozukur baslarda ama deneyince olmayacagini anlarsin, islevsel değil[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

Avatürk ligi birincsi bir klanın üyesi olarak öhem öhem(*ötü kalkar)

Tamamen çalışma ve seni izlicek bi master ole arkeynin dedigi gibi olmuor calısıon calısıon her darbe yedigin zaman masterın sana gosterior en efektifi ole kardeks sagolsun beni ole egitmişti ben daha efektifini gormedim daha...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...