Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG Tavsiye ?

GwaihirNenuial

Öne çıkan mesajlar

fazlaca çaylakça gelmesi muhtemel olmasına ve alayla karşılanacak olma ihtimalini düşünmeme rağmen sormaktan kendimi alamıyorum:

bendeniz yıllar boyunca UO, aylar boyunca KO oynamış, kendimi bildim bileli single-player olarak Diablo, Baldur's Gate, Neverwinter Nights,Sacred artık aklınıza gelebilecek çoğu türden frp ye takılmış bir kişi olarak soruyorum:

mmorpg dünyasına pek yakın sayılmam. ancak oynanış tarzı olarak beni en çok bağlayan çeşidi bu oldu oyunların. KO yu bıraktıktan sonra yeni bir oyun ve yeni bir server aradım ancakk arayışlarım boşa çıktı.
acaba tecrübeli çılgınlar olarak şu garip kardeşinize(ühü ühü snif snifff..) bi mmorpg, bu oyuna ait güzel (ve ücretsiz) bir server, ve oynanış tarzı hakkında ilgi, bilgi ve tavsiyelerinizi yağdırabilir misiniz... msn: "[email protected]"[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth...
Sosyal ağlarda paylaş

bende o zihniyeti anlamiyorum sirf uo parasiz diye mmorpglerde parasiz oyunlar aramayin butun iyi oyunlar elbette emeginin karsiligini isticek para talep edecektir diger oynadiginiz bedava oyunlarda ya betadir yada kiytirik bisidir[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 16 Ocak 2005 23:46 tarihinde demiş ki:
ücretsiz mmorpg den cacık bile olmaz

Kesinlikle. Bir kere ücretli oyna zaten, bir daha kesinlikle ücretsize dönüp bakmazsın.

Ve kesinlikle World of Warcraft. MMORPG yi geçtim, gelmiş geçmiş en güzel oyun.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ged Bişey soracam. Çok mu zamanın varda Öldürmek istiyorsun. Hepimiz Azıcık kalacağız zaten bu fani dünyada. Bence zaman öldürmek için oynucaksan oynama git ders falan çalış :)[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT
Sosyal ağlarda paylaş

zaman oldurmekten kastim hafta sonlari oynamak falandi :)
zaten oyunun hosuma gitmemesinin sebeplerinden birisi cok zaman kaybettirmesi.
eskiden daoc oynarken kaptirmistim kendimi farketmiyordum ama simdi wow da 5 dk bile luzumsuz dolastigim oldugu zaman ,kendi kendime soruyorum ,burda kaybettigim zamani cok ariycam falann diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...