Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YArdım Edermisiniz...

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Ben PAticiye yeni yeni giriyorum vede gerçekten öğrenmem gereken çok şey olduğunu anladım...
Ben Oyunda Saf Saf Dolanıomuşumda HAberim Yoqmuş..
Sorularım Şunlarr..
...Abyss Gem Ne İşe Yarıor. bana Çıkıor satıorum Hemen :D
...Opal,Kristal Ne İşe Yarıor..
...Lvl 44 Orc Mage yim(Flame) Zombi Kesmekten Artık Gına Geldi... Başka Nerde Kasabilirim...
...Goblin Quest Eşyaları Bi İşime Yararmı YAda Zombi Gözleri...
Lütfen YArdım Edin lvl 44 Oldum ama daha hiç bişi bilmiom.. Gülmeyin Lütfen :-)
Sosyal ağlarda paylaş

elimden geldigince yardımcı olayım hemen
abbys gemler ile kumar oynayabilirsin moradondaki
warehousekeeper meydanda dır kendisi herhangi bir item cıkabilir
tamami ile sans meselesidir
opal,crude sapphire,crystal filan ise iyi para eden gemlerdir ama
karakterlerin master olması icin gereken itemları arasındadır
mesela bir rogue nun master olması icin 30 crystal gerekiordu galiba yalnıs hatırLamıorsam ve bir kaç item daha ..
bence artık zombie kesme zamanın geçmiş lvl 44 e kadar zombilerde kastıysan baya bi sabırlsıın heralde :)
Moradondan esland a gidisini anlatıyorum simdi gidersen güzel exp veren yaratıklar bulabilirsin..
Moradondan Piana Village e (insan icin gecerli) Ordan
Asga Village a ordaki gateden Esland Gate e
Esland gate e geldiginde sol tarafındaki dagın onunde harabeler var ordan iceri dogru gidersen esland tum ihtisamıyla karsına cıkar :) Kusura bakma orc hakkında bir fikrim yok :(
iyi oyunlar[signature][hline]rage is the only freedom left me...
-gre lynx

[Bu mesaj grelynx tarafından 15 Ocak 2005 08:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

areste mage charımı 44 lvl kadar çıkarmış bulunmaktayım ama artık daha fazla ex kazanabileceğim yaratıklar kesmek istiorum yani zombi zombi nereye kadar demi :).. herneyse orc lar için harbyy nerede olan bilen varsa söyleyebilirmi... yada 44 lvl de olan biri için kasabileceğim bir yere söylerseniz sevinirim... party olursa daha iyi olur tabi. birde areste paticikten birileri ile buluşmak istiorum( yanlış anlamayın ) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Harpy partisi için önce eslanta gitmelisin. lvl 44 olduğuna gore biraz gecikmissin :)
Eslanta gitmek için Brethten belluga sehrine ordan linate sehrine gec ordaki porttanda eslant gate e gececeksin portun yanında mağara tarzı giris var iceriye doğru yürü eslanta girmis olacaksın :)

eslantta 45 lvl altında iken (hatta 50) harpy partisine girmek zordur. Eslanta girdikten sonra oğrenirsin zati ash kingh, dragon toth, stone golem, harpy vs.vs.vs. parti bulursun

oyunun en guzel yeri bence eslantta baslar çevre edinmeye orda baslarsın çünkü

Not: Goblin itemleri 5 er tane yaptığın taktirde moradonda proconsul dan goblin armor alabilirsin.(hp ve mp bonuslu olarak paper mage isen baya bi süre işini gorcektir.)[signature][hline]Şeytan Bile Bir Zamanlar Melekti.Bense Asla Melek Olmadım !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...