Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutant X

OutTrader

Öne çıkan mesajlar

her pazar saat 22.05te trt2de, 2 kez izledim güzele benziyor efektler fln başarılı diyebilirim, konusu ise tam x-men yani nerdeyse pek farkı yok zeki bi eleman hükümentin yaptığı deneyler sırasında ortaya çıkan mutanları hükümetten korumak için bunları toplar gizli bir mekanları vardır herifte çokta para vardır hede hödö izlemeye değer.
IMDB'de Mutant X
Official Site[signature][hline]The golden age of being amused has turned into the modern life and times of being confused
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bu Emanuelle 2000'de oynayan kadın heryerde çıkıo. Smallville'de de vardı bir bölümde.

Bu arada behind the scenes kısmında Total Recall'da oynayan adamı gördüm şaşırdım.

Sadece bir kere rastladım trt2'de. Hemen dizi olduğunu anladım :D Rastladığım bölümde Emma öldü gibi bir laf geçti. Emma Frost mu dedim birden, Oha o damı oynuo burda felan dedim ama başka emma'ymış bu. Emma Frost'lu dandik x-men filmi aklıma geldi birden. Seyretmeye çalışayım bundan sonra.

Not : Hmm bu emma delauro aslında emma frost olabilirmiş. Dizideki de telepath. Gerçi Emma Frost'un saçları beyazı andırır. Belkide gençliğidir :D
[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 12 Ocak 2005 14:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

emmanin saclar zaten yerine durmuoki bi bakiosun beyaz bi bakiosun atlin sarisi adamlar isik vericez die abartiolarmi nedir..
o diziyi gördüm bi iki sefer izlemek nasip olmadi 24 filan var die
izlenesi aslinda elemanlar direk x-men modunda takiliolar bi tane holo roomlari filanda var sanirim ufak bisi ama holo holodur :)[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Yok frost gerçek soyadıymış o yüzden olamaz. Zaten frost 20li yaşlarında xavier ile karşılaşıo felan. Bu dizi zaten x-men ler ile pek de bağlantılı değil. Warner dava mı ne açmış Avi Arad'a hatta. Dizi 3. sezona gelmiş ne davası diyebilirsiniz tabi Ç:D[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

orada emma mıdır nedir bi bayan var onun icin bazen bi 10 saniye falan izliyorum :P

alman dizilerine benziyor boyle para harcayip geyik bisiy yapmislar, belirli bi goruntu efekt bilmemne kalitesi var ama olmamis genel olarak.kivamini tutturamamislar..[signature][hline]Fight fire with fire - Ending is near
Fight fire with fire - Bursting with fear
You all shall die!
*bangs*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...