Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bugünkü olay

DEVILBLOOD

Öne çıkan mesajlar

adamın teki geldı ben daha oyuna yenı baslamısıın moradon kopuden cıkarken tam bana dedı kı private den hızlı lvl atlamak istermısın bende evet dedım(konusmalar yabancı dılde de ben turkce olarak anlatııyorum)
neyse adam bana party attı adamın ustunde chitin shell set var ben sasırdım.adam gel benle dedı gittik adma orclara lycan lara falan tek vurus yapıyo benım de exp ler geliyo paso.neyse adamla lvl 15 e kadar 5 dk da kastık.
sonra disconnect falan oldum girdim tekrar buldum adamı falan tekrar party yapık sansa bak tekrar disc...
neyse tekrar giridk adamı buldum bi 2 dk daha takıldım adamla sonra bende işim var diye cıktım pc ye format atıcaktım

adamı arkadas listeme ekledım
inşallah bi daha bulurum adamı

bu arada adamın nıckı _SheL_ gibi bişeydi xigenon 1 de

bu arada yukarda baslık actıgım kullanıcı adı baskasınınmıs bende hıc bakmadan girdim paticike en son giren adma buymus cıkıs yapmamıs siteden :D
yanı bu olaylar benım basıma geldı D
:D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bende cok yaptım bunu,manner kasarken kolay oluyo.Ama acemi adama gel sana lvl atlatıcam hızlıca diyosun,adam biraz ileri gidince korkuyo partiden cıkıyo:D bilmeyene yapmak zor yani.[signature][hline]Name:Buzkirpisii
Nation:Ork
Job:Assasian
Lvl:3x
Klan:Paticik
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

O diil ben şunlara deli oluyorum. LvL 1 adam a söylüyorsun gel yarım edim falan diye. adam NO THKS diyor lvl 1 hemde!!! Yada party atıyorsun red ediyor. O anda orda PK olsa topunu keserdim:)[signature][hline]Name: SteelBrightBlade
Server: Ares
Race: EL Karus
Class : Warrior
Level: 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 15 Ocak 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
O diil ben şunlara deli oluyorum. LvL 1 adam a söylüyorsun gel yarım edim falan diye. adam NO THKS diyor lvl 1 hemde!!! Yada party atıyorsun red ediyor. O anda orda PK olsa topunu keserdim:)

O an amacı level atlamaksa gerçekten sıpanın önde gideniymiş, fakat yeni karakterlerin gem şansının yüksek olduğunu biliyor ve bulacağı gem'leri senin alacağını düşünüyorsa ondan o cevabı veriyor olabilir :)

Yanlış anlamayın sakın, bende çömezim henüz ve bu tür ufak şeyleri bende önemsiyorum haliyle :) Her coin önemli oluyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...