Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wish beta

Apache

Öne çıkan mesajlar

neymis bu oyun biraz bilgi verirmisin[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

mutablerealsm in sitesinden bilgi edinebilirsiniz.Firma Wish'e ultra masive online gaming yakıştırması yapıyor.Tek bir server olacak ve milyonlarca kişi aynı serverda neredeyse sonsuz bir diyarda oynayacak.Wishin en büyük iddiası şimdiye kadar en fazla oyuncuyu bir serverda tutabilen tek ummorpg olacak.
Wish beta2 kayıtları sanırım gecen yaz yapılmıstı,yeni acılmıs cekmeye basladım oyunu %6 da yarına bitince girip bir önbilgi vermeye çalışırım.[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oynadım,bir kere grafikler güzel ama etraftaki npclerin,oyuncuların çizimleri çok kötüydü ve özenilmeden yapılmış hissi veriyordu.oyun kontrolleri şimdiye kadar oynadığım mmorpg ler arasında en kötüsüydü.oyunda değişik sistemler vardı mesela şehir koruyucularına şehirdeki npclerin yerini sorup oraya götürebiliyorlardı sizi,item sayısı aşırı fazlaymış orada bir oyuncudan duyduğuma göre.ama ben oyuna 15-20dk dayanabildim ilk geçiş etabından sonra baydım,iptal edilmesede zaten oynayacak kimse olmazdı oyunu.[signature][hline]shinsetsu desu..
satılık half-life2
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...