Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dagger

s_q_u_a_l_L

Öne çıkan mesajlar

Shard düşme olasılığı çok düşük olsada var. Bugün +5te iken Blessed STR kullandım, patladı. Bu tamamen şans işi. +4ten +5e NUSla geçebilirsin, ama riski göze alman lazım. Bende aynı şekilde patlattım. Chitinlerde +4te BUS kullanmaya başladım.

[Bu mesaj Knixue tarafından 14 Ocak 2005 21:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben o kadar bastım pastane açacak kadar kek pasta ötebete çıktı valla bida basmam 1000 manner olana kadar :)

(rüyamda abyssten mirage çıkıyodu çok sevinmiştim ya :) )[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E
Name:RocknCoke
Speciality:Mage
Server:Xigenon
Level:3x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc

Sosyal ağlarda paylaş

sword breaker ismi upgrade edilmeyeni 100k civarı sadece bir süre kullanır atarsın işini görmemeye başlayınca ama 200k lık olan upgrade edilebilen alırsan arada upgrade edersin eline scroll geçtikçe veya gidip scroll alıp upgrade edersin daha iyi olur[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E

karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

valla şahsen bende sword breakera cus basmam patladı benimde o yüzden para biriktirip +5 ve +6 sword breaker almıştım upgradeden daha ucuza geldi valla[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E

karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler geçen gün bana abyss den mirage dagger çıktı ve 1 gün sonra 34 milyona da sattım . Sanırım baya ballıyım :)
Bi mage o kadar parayı napar hiç bilmiyorum .
paranın hepsini yine abyss e mi bassam ?
34 mil / 190k = yaklaşık 180 gem yapar .

yada salamander mi alsam . yada bi char açıp chitin di ıvır dı zıvır dı mı alsam :)[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

Bana Cıksa Kirpiye veririm :D LVL 55 olunca o benim debuffer le bende onun asasinle girer arada cz yaparım :DKeske cıksada versek[signature][hline]Server:Xig -----------Server:Ares
Nick:oQo -------------Nick:KuardoN
LvL:3x ------------- LvL:60
Clan:PaticiK ----------Clan:TOWN
A live--------- Banned
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler gittim vendordan uprateli bir dagger aldım sanırım 241 k mı ne idi... 3, 4 tanede en ucuz uprate edilebilir dager aldım gittim bi onu bi diğerini uprate ettim... ucuz silahlar patladı. aldığım diğer dagger ise +4 kadar getirdim tırsa tırsa... şimdi daha da tırsıyorum.. ne apam uprate devammı edem. birde. daggere 200 bimnem kaç k ya poison scrolu satılıor bunu o daggere sürebilirim demi. ayrıca damage gibi bişiler daha yazıordu bu scroll daggerin vuruş gücünümü yükseldiyor.. sorularımın cevabını yanıtlarsanız sevinirim iyi ıyunklar. bye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...