Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SOUTHPARK (episodelar & bilgi )

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
şu an cnbc-e kaçıncı sezonu veriyor.

Kenny gittikten sonra ki bölümler bayağı komik, öbürleri bayağı eskimişti.

Pazar akşamki bayağı güldürdü beni. Ama çok kaçırıyorum ondan bilenler lütfen söylesin kaçtayız.

Dude what u see,
I see a dying jew

kısmı ve kenny'nin eric'in ağzından vagina demesi aşmıştı.

Cartman'ın kenny'nin küllerini nesquik diye içmesi ayrı bir olay zaten :p[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

dunku cennete cıkmaları olayı bush un saddamın cennette kim yasal silah yaptıgına inanması(generalin bulutları kimyasal silah fabrikası olarak gostermesi)bush cennete savas acmayı meclise solemesi meclisten birinin senin kafan mı ii yoksa salak mısın sorusuna "kesinlikle kafam ii degil" cevabini vermesi oldurdu beni dun butun bolum boyuca guldum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Way orası Birleşmiş Milletler'di. India ne diyorsun sen gibisinden birşeyler söylüyordu sonra birisi çıkıp

Are you high, or r u completely stupid?

diyordu

I'm not high diyordu bush

martı yı kimyasal silah fabrikası diye yutturuyorlardı, sonra aaa işte martı diyordu birisi.

Yok o martı şeklinde fabrika kandırmak için yapıyorlar filan diyordu.

En sonu da harikaydı,

bu sene 2-3 bölüm ya izledim ya izlemedim. Hepside beni koparttı.
Birinde simpsons a takan bir eleman vardı, o bölümde deniz atı ve insan karışımı uygarlık kuruyorlardı. Sonra nuke atıyorlardı birbirlerine eheh

Birinde öğretmenleri öldüğü için çocuklar tatil yapıyordu, 15 gün sonra okula geliyorlardı cartman hala pleaaseeee I'm still sensitive diye zırlıyordu hehe.

Birinde de göğüs mevzusu vardı, bir kızda göğüs çıkıyordu sonra herkes wendy is cool diye dolanıyordu ortada.
Hatta maymun gibi ses çıkarıyorlardı, bu bölümde maymunlar cehennemine harika gönderme vardı :p[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...