Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hl2 oyunu bitirenler lütfen yardım etsin

Razien

Öne çıkan mesajlar

hl2de süper gravity gunı aldıktan sonra (son bölümden bi önceki bölüm) zıplayamadığımı farkettim biraz ilerliyorum demirliklere geliyorum karşı tarafta sütun şeklinde bir ışık hüzmesi var içine girildiğinde herşeyi yukarı çekiyo,normalde hemen demirden atlayıp yoluma devam edebilirim ama zıplayamadığım için takıldım nasıl geçebilirim orayı ,[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum insanları bile uçuruyorum havada:)Dediğim yer şura:süper gravity gunı aldığımda biraz yürüdüm birkaçtane combine temizledim bir tümseğe geldim karşı tarafta gireni yukar çeken bir ışık var benim önümde demir var demirin diğer tarafında aşağısına solda yine bir yol var force shieldlı benim durduğum yerinbirkaç adım gerisinde sağda bir tünel var ama içini göremiyorum mavi bir ışık var çünkü ve yine o tüneldede force shield var,,umarım şimdi anlamışsındır nereyi dediğimi[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

o oyundaki bi bug bildiğim kadarıyla.. bir kaç kişiye daha olmuştu. load edince düzelmiyorsa:

bölümün başında hani tam o tabut gibin şey seni düşürüyo, sonra silahlarını yok ediyolar ya, orda yukarı bakarsan o seni taşıyan şey duruyo olcak. super gravity gun'la onu çekip alabilirsin, o zıplaman gereken yere kadar onu taşı, bi ucunu yere, bi ucunu zıplaman gereken yere daya ve üzerinden yürü. yabancı forumlarda bi herif böyle bi çözüm geliştirdiğini ve işe yaradığını söylemişti. bir dene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...