Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HL2] Unofficial Paticik HL2DM Event

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Co op yapanlar var gibi geliyor bana diyorum ben de lol. Ayrıca 3 kişi team yaparak iyice ezdiniz milleti yani daha ne farklı olacak eheh.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 19 Aralık 2004 01:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya o lag neydi öyle...1000 ping ortalama bi hareket yapıyorum ve oyuna üç saniye sonra yansıyordu lol :) bi ara server boşken deniyelim bunu.3-4 kişiyken pingim ortalama 300-350 arasıydı iyi olmasada grav gun kullanmadığım sürece oynanıyordu...ki akşamkinde 2 kişiyi grav gunla öldürdüm laga rağmen :)[signature][hline]Azmodai, 18 Aralık 2004 20:28 tarihinde demiş ki:
arkadan ben bile cok guzel gorunebilirim kimilerine
Sosyal ağlarda paylaş

Hata bende, arkadaş nereden crackli HL2 indirebilirim diye soruyordu. Sorusunu silip warez yasaktır yazınca anlaşılmayacak bir şey oldu tabii.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 22 Aralık 2004 12:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Steam'den indirebilmek için "Games" listende HL2 olması gerekiyor, yani ya HL2'yi Steam üzerinden alıp hesabına bağlaman ya da DVD/CD retail alip CDKeyini girip yine hesabina bağlaman gerekiyor.[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...