Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 kasım

Lithran

Öne çıkan mesajlar

Yetişemedim aslında 25 olduda azıcık kanıma ve insaniyetime dokundu.Hala ilkokul öğretmenimle yolda pazarda karşılaşırım felan çocuğu gibi sarılır ,elini öperken dünyanın ağırlığı üstüme biner sanki öyle eli ağırdır.

Unutulmasın diye yazayım dedim.Mangal üstünde kül bırakmaz bizim forumumuz .

Aslında konu dışı değil ,zaten konumuzun dışı oldu hep.Amaç kimseye birşey dokundurmak değil.24 kasım öğretmenler gününe hitaben olsun dedim.Kimsede bilmez ,bilende çok azdır .Yeni yetme hepimizin gördüğü fakulteden çıkan bir anadolu kızı.Kız işte erkek olsa az daha yanar insanın yüreği.Neşe kardeşimizin öyküsü.

20 yaşlarında sağ göğsüne 5 sol göğsüne 5 kurşun yiyor.Sonrası daha acı kendi canı yetmiyor babasıda gözlerinin önünde kurşunlanıyor.Rahat uyuyun , zaten huzursuz olun diye açmıyorum konuyu .Acıyın felanda demiyorum.Sadece düşünün .

Babası doğuya çıktı diye kızını yanlız yollamak istemiyor.Ortalık karışık ,neşe tayin olduğu yere gidiyor babasıda peşinden.Gittiği yerde okul yok sıra yok ,geri kafalı çok!Kendinden harcıyor neşe ,yapıyor sıra alıyor ,masa alıyor ,okul yapıyor..Oda ne bir gece 3 bozguncu kapısını çalıyor.Önce babasına sıkıyor gözlerinin önünde ,sonrada 5 sağ 5 sol göğsüne sıkıyor neşe öğretmenimin.10 kurşun aynı bedene ,olmayan köye sıra alayım diye çırpınan neşeye 10 kurşunu müstahak görüyor hak, ne acı ne vahim.Ne toy şu gençliğe ne acı 1 aylık öğretmenime

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...