Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xigenona geliyorum

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar uzun zamandır ko oynamıyodum tekrar bi başlıyım falan dedim şimdi burda kimler xigenonda oynuyo onu öğrenebilirmiyim ?
Ben Azeroth olarak giriyorum Xigenona bugun actım daha kasmadım başlarım kasmaya.
Priest açtım bi kere de priest denıycem.
---....--- =o=[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

:))) simdi rock un dediği gibi 6-7 kisi var var olmasınada bide hic bisi yazmayan çoğunluk var :P aktif kullanıcılar

ixgenonda ORC Olarak
rock
buzkirpisi
QoQ (nicki bence böyle daha karizma :P)
bide ben (liste rock un katkılarıyla hazırlamıstır :D )

diğerlerini su an hatırlamıyom[signature][hline]Şeytan Bile Bir Zamanlar Melekti.Bense Asla Melek Olmadım !

[Bu mesaj xx2xx tarafından 14 Ocak 2005 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben insan açtım insan olan yokmu kine eskıden orc oynardım bu sefer insan oluyum dedim[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam gelirim ama şimdide kassak biraz ya off kirpi ile rock oyundalar sanırım gireyim birde kirpinin orc charının adını bilen varmı[signature][hline]Level 2 - Alper1 Buffer Priest
Server : Xigenon 1
Tür : Orc
Clan : ------------------------

[Bu mesaj MysterySpectre tarafından 14 Ocak 2005 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...