Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Incredibles'ı veletsiz izlemek

Sensible

Öne çıkan mesajlar

katılıom biraz para basarsan mayadrom a hiç gelmio velet ben en kötü ihtimalle öle yapcam bana güzel gibi değer gibi gelio film zati sinema dergisindede demişler bu film büyükler için hazırlandı die ama bakalım[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

eğer ilk hafta izlerseniz o dediğiniz sorunlar karşılaşmazsınız (en geç matine 16 olayından bahsediyorum)
bunu genelde filmin son haftalarında yapıyolar

valla tepe cinemaxx gece seansında çocuk olcağını ben pek zannetmiyorum mesela[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

bonus premium da güzel kozyatağı[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

23 nisanda kill bill 2 ye gitmiştik, ilk günüydü sanırım
elinde balon, bi sürü çocuk vardı eyvah dedim bi an.. neyse ki finding nemo kurtardı bizi hehe nemo rox..

en son ufaklardan çektiğim film van helsing di.zaten film berbat bi de etrafta gürültü yapan yedi cüceler olunca hiç çekilmez olmuştu.ben küçükken sinemaya gittiğimde yanımdaki büyükler sessiz izlemem için uyarırdı hep..

dublaj olayı nasıl ? türkçe dublajsız oynatan yer var mı ?[signature][hline]Here, let me ask you a question. You heard of a place called Shell Beach?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 12 Ocak 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
bir adet dvd player
bir adet ses sistemi
bir adet pc
bir adet dvd writer
bir adet boş dvd
bir adet torent linki ;)

plazma (duvara yapisanlardan) olmadan evde film izlemek (en azindan gösterime yeni girmish olanini) i ih tercihim deil[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

bırak ya, büyükler için hazırlanmış mış. Aileler onu dinlermi. Ben küçücük çocuğu "nasıl olsa çizgi film(!!!!!!!!!!)" diye final fantasy'e götüreni gördüm ki çocuk ağlamış sonra.
Eve de bi keresinde misafir gelmişti ben anime izlerken, kadın kapıyı açıp "A bak abinde çizgi film var hadi birlikte seyredin" demişti de ne kadar "yok bu onun için değil, çok şiddet içeriyor" dediysem de dinletememiştim, sonra da çocuğa 2 dakika seyrettirip psikolojisini bozuk ağlata ağlata salona yollamıştım :D.
İşin özeti, içinde isterse 1 dakikalık animasyon olsun, aileler yine de o filmi çocuk filmi olarak görür. (Ben killbill'in ortasındaki animeyi görünce "biz çizgifilmmi izlemeye mi geldik kardeşim" diyene rastladım..) O yüzden çoluk çocuksuz hiç bişey seyredemezsiniz kolay kolay...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 13 Ocak 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 12 Ocak 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
bir adet dvd player
bir adet ses sistemi
bir adet pc
bir adet dvd writer
bir adet boş dvd
bir adet torent linki ;)

plazma (duvara yapisanlardan) olmadan evde film izlemek (en azindan gösterime yeni girmish olanini) i ih tercihim deil

walla 100 ekran 100 mhz+plus var bana yetio :p[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

Spiderman de bitmiştim ben çildirdim. Önümüzde ikiz çocuklar vardi spiderman kiyafetide giymişler ben spidermanim piştt husst kabomm gibi efeklerle atliyip zipliyip birbirlerin vuruyolardi yarida çikmiştim...[signature][hline]Nargilenin dumanına benzer hayellerim sadece beni zehirler ve uçup gider...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...