Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Goldenshot

Dariel

Öne çıkan mesajlar

Gene evde yapmış olduğumuz bir kayıt. Bundan yaklaşık bir yıl kadar önce altın vuruşla yaşamına son veren 21 yaşındaki Selen için yazıldı.

Ilgilenenler için; gene bir önceki parçadaki setup kullanıldı. Gitarlar hariç tüm enstrumanlar Triton ile kaydedildi. Gitarlar ise bass amfisine mikrofonlama yapılarak kaydedildi. Cubase ortamında yaklaşık 124 kanalı buldu.

Parçayı yakında yeniden kaydedicez bu yüzden yorum almak istedik. Copyright ı üstümüzdedir.

(sağ tık + save as)

Goldenshot

My tears keep droping on these shameful hands
Tried hard to get away,far away from myself
I realised there was no future for me
I lost all my faith, in this selfish world

Turning back all the hands that reached out to help
For them I was someone already lost
Thought I was strong enough to carry on,
My hands are covered with my warm crimson spit

---------------------------------
If only i knew what I trusted
I would refuse all this fate
It was easy leaving behind
When i saw the light in the dark

Oh, all this crap I had lived with
All for to get away from the pain
A pain to get rid of another
I wish there was some other way
---------------------------------

Silent death leaks through this needle I hold
Rushes through my veins, killing the agony
Never before my heart pounded my chest this hard
I can see the hands reaching out for me

I know there was nowhere else I could go
No one to hold me in my last moments
Lying here on the floor, I feel so alone
I fall on the hands of guilt and regret

As I am coming to an end...
[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 13 Ocak 2005 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Baya baya güzel olmuş benim fikrim..Sözlerini de yazarsan güzel olur..ben beğendim baya..başka çalışmalarınız varsa nerden bulurum?[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer çalışmaları da buraya koyucam, teker teker koymayı tercih ediyorum ama, yorumlar birbirine girsin istemedim.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben deneyince oluyor, yoğunluktan olabilir.

The web site you are trying to access has exceeded its allocated data transfer. Çökerttik ula koca site ı.
[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 13 Ocak 2005 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Draven a teşekkür ederim, alternatif bir link bulduk.

Goldenshot[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel yorumlarınız içün teşekkür ediyoruz. Daha çok yorum bekliyoruz arkadaşlar, bize az çok yön veriyor çünkü.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

bence gitar böyle iyi..bu tip gruplarda vokal ön planda olmalı zaten[signature][hline]Apache, 26 Ağustos 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
bende akrabalarıma selam gönderiyorum bu thread aracılıglya
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Şarkı çok güzel. Solist çok sağlam. Enstrümanlar konusunda anladığım kadarıyla tek diyebileceğim, gitar çok az daha ön plana alınabilir. Ama çok da alınırsa solisti kapar, ki bu solisti gitarla örtmek terbiyesizliktir.
Çok beğendim. Çok başarılı. Çekip çekiştirecek başka yerini bulamadım.[signature][hline]Denizden Esen Lodosa İnan, Hayallerinin Aşkını Ciğerlerine İşlesin.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

sarkı vokalin kaydı dısında guzel olmus. diger enstrumanlarla birlesemiyor bir rahatsızlık veriyor temiz olmamıs. ses cok iyi ama. muzik tarzıma pek uymadıgı icin sevemedim onn dısında. daha az evanescence tadında daha enstrumantel seyler daha hos karsılanabilir tabii yine siz yapacaksınız muzigi tarzınıza karısmam pek dogru olmaz.[signature][hline]Toledor, 09 Ocak 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
i see fake people..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...