Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmı delikanlı???

fallen_angle

Öne çıkan mesajlar

ay em veriy delikanli end ay dont have eny karekter tu ares server oke :([signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas and d4rkm1rr0r
Server:Diez and Xig.
LVL:51 and 52
Class:Asassian and Mage.
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

o acıldı millet lvl 60 oldu senin haberin yohhq..[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

yalan onlar yaa :D acilmadi ole bişi hurafe onlar :P[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

oQo pm e bak[signature][hline]I'm the fallen...God maim me.How can i say i dont belive her..I know the truths...But i must act.God you never heard my plea..Just going on.Dont smile god.Dont laugh to your game.Because my lifepower is decreasing..I will be over soon...I'm the fallen angle...I gave my immunity to her.But i didnt know.She was not innocence!And her past..Its full of sins..God.I will be there soon..I m consuming..I m the Fallen Angle...
Sosyal ağlarda paylaş

abicim kafanıza çok takıyosunuz bence ben GuArDs_of_AnAToLiA clan dan eNeRGy_Tr beni genelde herkez tanır her an her yerde olabilirm ama şuan savaşlara katılıyorum oyundaki amaç yardımlaşmak ama bazen oda çığrından çıkıyo ben çok kişiye yardım ettim lvl atlattım ama benim lvl yükselince bende artık kimseye fazla yardım edemiyorum sorulan soruların çoğu manner upgrade lvl 50 görevi 50 orc görevini öğrenmek isteyen GuArDs_of_aNaToLiA TaRaNtA_Tr yi bulsun genelde esland ta olur manner tarz anlamında ama benim 1075 oldu bi işime yaramadı bazı şeyleri kullanarak öğrenebilirsiniz ama manner ne oldu belirsiz bişi ben aylardır staff+flame vss kask upgrade ile uğraştım ço param gitti ama sonunda öğrendim şimdi ise +7 +9 arası denemedeyim :O) lvl atlamak istiyorsanız 40 üzeri esland toplu ash yada dts 40 lvl altı zombie tepesi para kasmak için en uygı,un yer goblin çünki abbyste rahat oynayamazsınız yada clanca gitmelisinz benden size öneri soracak bişii olursa bana yazın :O)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...