Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cradle Of Filth'in nympethamine şarkısı gibi...

Sorj

Öne çıkan mesajlar

şarkıları varsa yazarsanız sevinirim gerçi daha şarkının nası yazıldığını bile bilmiyorum :) sevmem bu pezoları ama bu şarkısı süper sıkrim vokal falan harika

bide bi şarkısı daha var

girişi şöyle

klasik yada akustik tam bilmiyorum 3 tele vuruyo sonra klavye ile giriyo öyle bişey onunda ismini söylerseniz sevinirim

darkness in golden prise mı ne öle bişeyler diyo yardım lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı Kredıl yazmanın nedeni, büyük ihtimalle Cradle'ın nasıl yazıldığını bilmemendi. Fakat şöyle bir sorun var ki, bu konuyu aratanlar sen kredıl yazdığın için bu konuyu bulamayacaklar ve yeni konu açacaklar. Boş yere forum kirlenecek. Bundan sonra başlıkları düşünüp de koyarsan hoş olur.[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

CoF çakma grup ya, Nymphetamine'i de Nymphetamine yapan Liv Kristine adlı yüce hatun.

Git Liv Kristine veya Theater of Tragedy dinle yani =P

Bu arada, Nymphetamine'i sevdiysen Sirrah - Bitter Seas i, bir de The Sins of Thy Beloved grubunu öneririm.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

Aman Liv Kristine veya ToT demişim, Leaves' Eyes veya Theater of Tragedy olcak, zira ilki şu anki grubu, ikinciis de eski grubu.[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 11 Ocak 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
Başlığı Kredıl yazmanın nedeni, büyük ihtimalle Cradle'ın nasıl yazıldığını bilmemendi. Fakat şöyle bir sorun var ki, bu konuyu aratanlar sen kredıl yazdığın için bu konuyu bulamayacaklar ve yeni konu açacaklar. Boş yere forum kirlenecek. Bundan sonra başlıkları düşünüp de koyarsan hoş olur.

Hayır biliyorum nası yazıldığını düzeltilmiş zaten + arkadaşın ordaki cafede login olamıyordum ama böyle yazabiliyordum ondan search ettiremedim.O sıradada bonecrusher la konuşuyordum sonradan aklıma ona search ettirmek geldi ama iş işten geçti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...