Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafamın ıcındekı devlet..

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

Kafamın ıcındekı devlet
Goremıyorsun değil mi?
Bır Öss devleti
Açılardan dış ıslerı bakanı

Kenar ortaylardan lojıstık destek
Suskun olmuş denklemler
Ve Sağcı X ler
Solcu Y ler

Hergun kapısmakta
Hergun duzenı kurup yıkmakta
Susup ızlıyorum
Bazen benıde fırcalıyor mantık cercevem..

Zaman bazen gızlı gızlı
Sızıyor ıcıme
Devletten habersız
Dolaşıyor kalbımın derınlıklerınde
Susup ızlıyorum yıne..
Kapı calıyor
Gelen Analıtık olmalı..

*! Kafasını yer ve uzaklasır kedi*[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Villians, 14 Ocak 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
Bu senin içindekilerin bayağ bir karışmış olduğunun göstergesi sanırım
Ama yine kafayı yemekle haklısın sanırım bu konuda

Hayır Sn Pati ''ÖSS'' laneti yedim.. :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Sn Pati duygusallık benden öleli çok oldu sanırım seneye bir peri uyandırır yıne yalanlarla bır ruyaya ama bu sene bakmaz bu cam gozler hıc bır dryad a ;)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...