Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dersler ile ilgili yardım. (Ben istiom bu sefer :p)

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Admin ile tartıştım ozamanlar KO hack yeni iydi arkadaslar da iyi bişi ac dediler kutu filan topluor dediler cezası yok dediler bende Adminin arkadaslarini kestim cz de sonrada adminle tartıstım küfür ettim oda bana etti sonra ban nedenim yoktu atamıcaktı arkadaslar ac bişi olmaz dediler o salaklar actırdılar ve ban yedim simdi de kaldım mal gibi kasacak haldim kalmadı artık baydı char arıyorum.[signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas
Server:Diez
LVL:51
Class:Asassian
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Abinin LVL 63 priesti var Diezde belki ben oynarım onla Arkadasına vermiş oda arada giriyormus alırsam güzel olur.[signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas
Server:Diez
LVL:51
Class:Asassian
Sosyal ağlarda paylaş

benimde diez de 61.75 char vardı verdim arkadasa o takılıo :P
skill kasmayı cok sevdigim icin bastan kasıyorum ben.
[signature][hline]aKuMa_Xen LvL 45 Roque DieZ 1/2
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2

[Bu mesaj aKuMa_Tr tarafından 13 Ocak 2005 23:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya resmem paticikte k o nun güzel bi yeri vardı eskiden bozdular ya coluk cocuk dadandı buraya ne oldu buranın halı buna cevap ver sen fatih nedir bunun çözümü[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube inan bende bilmiyorum...
Sanırım bende bozuyorum buranın ortamını.
İçten bir iyi niyetle insanlara yardım etmek istiyorum. İşimin gücümün arasında oturup dersler hazırlıyorum. Reel hayattaki işlerimin aksamasına rağmen hemde.. Ama yinede "kopyalayıp yapıştırmaya alıştın" gibi bir suçlamayla karşılaşıyorum. E siz onuda yapmıyorsunuz ama arkadaşlar? Evet kopyalayıp türkçeye çevirip buraya yapıştırıyorum ama en azından güvenilir ve doğru bilgiler oluyor. Kafadan sallama bilgiler değil yani.
Ayrıca ben hiç bir zaman kopyalayıp türkçeleştirip foruma pastelediğimi inkar etmedimki. Her başlığın altınada "çalıntıdır" diye yazmadımmı? En son yazdığım level 50 questinin açıklamasının altına bile "çalıntıdır" diye yazdım. Kötü niyetli olsam o yazıyı evirir, çevirir, süsler, "benim bilgilerim, benim yazım" diye yazardım...
Ben gidersem meydan bazılarına kalacağı için benim gitmemi acaip isteyenler var.
Ne diyim bilmemki...

İyilik yaramıyor bazı arkadaşlara. Selam olsun o arkadaşlara.

Saygılar...[signature][hline]-

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Ocak 2005 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 14 Ocak 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
Ayrıca ben hiç bir zaman kopyalayıp türkçeleştirip foruma pastelediğimi inkar etmedimki. Her başlığın altınada "çalıntıdır" diye yazmadımmı? En son yazdığım level 50 questinin açıklamasının altına bile "çalıntıdır" diye yazdım. Kötü niyetli olsam o yazıyı evirir, çevirir, süsler, "benim bilgilerim, benim yazım" diye yazardım...

http://forum.paticik.com/view.php?id=97649 bu yazı zaten türkçeydi neyini türkçeleştirdin?[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E
Name:RocknCoke
Speciality:Mage
Server:Xigenon
Level:n00b
Np:0
Clan:-
---
Orc

Sosyal ağlarda paylaş

ondan bahsetmiyorumki...

Ayrıca o yazıda TheCoder nickli arkadaşın 7key görevini anlattığından haberim yoktu. Haberim olsa tekrar yazmazdım. Ben o yazıyı bir arkadaştan almıştım. O arkadaşta bir başkasından almış.

Ben "KnightOnline dersleri" gibi başlıklarda yazdığım yazılardan ve derslerden bahsediyorum.[signature][hline]-
Sosyal ağlarda paylaş

rockncoke uyardığın için teşekkür ederim. Sanırım bendeki yazınında asıl sahibi TheCoder'miş. Buzkirpisi benim yazdığım yazıya uyarı koymuş ama bu başlık üçüncü sayfada kalmış olduğu için görmemişim.

TheCoder'den o başlıktaki yazıyla ilgili tekrar özür dilerim. rockncoke sanada gerçekten teşekkür ederim. Uyarmamış olsan görmeyecektim. Saolasın :)[signature][hline]-

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Ocak 2005 16:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...