Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dersler ile ilgili yardım. (Ben istiom bu sefer :p)

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar.

Localde dersler hazırlamaya başladım. Haftada bir (admin arkadaşların izni olursa) forumda yayınlamaya başlamak gibi bi amacım var. Ama bana yardım lazım.

Öğrenmek istediğiniz bir konu varmı? Yada ne olduğunu bildiğiniz ama "yinede bu konuyuda ekle sen" diyebileceğiniz bişi varmı?

Cumartesine yetiştirmem lazım. Bu yüzden acil cevaplar rica ediyim.[signature][hline]Ares lvl 4x Glacier Mage, Ares lvl 5x Flame Mage, Diez lvl 6x Resser Priest
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Abi bir Cevap versene bize Su Local Serveri aciorduk hani FTP verecekdin ne oldu unutma hemen ya[signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas and d4rkm1rr0r
Server:Diez and Xig.
LVL:51 and 52
Class:Asassian and Mage.
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun içinde ve dışında bana en çok questler ve upgradler soruluyor bence bunlar mutlaka eklenmeli(50 adama 50 kere nasıl upgrade yapılcanı anlattım öfff hakkaten...)[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Unutkanlık basladi haa nese biz msn den halletik olayı :=)[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

TANK Defensive Warrior un CZ [yada Bir Canavar Keserken] de Düsman Base nin Guard Tower lerine giderek Ok Lari üzerine cekip takım arkadaslarinin icer girmesini saglamak.SOLO Bir Canavarı tek başına indirmek.[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

:D Rice edereeem.Keske bizdede olsa bizde Solo yapsak a.q sinirilerim bozuldu.gene[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

sen süs lem :P bırak yazsın adam faydalanacaz ha bu arada fatih abiyle Char meselesini konusuorduk birden msn sini kapattti anlamadım kacma benden fatih abii.:D[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 13 Ocak 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
sen süs lem :P bırak yazsın adam faydalanacaz ha bu arada fatih abiyle Char meselesini konusuorduk birden msn sini kapattti anlamadım kacma benden fatih abii.:D

Bunu bana soylediysen ben sana hemen yardım edeyim. Neyi bilmek istiyorsun upg ile ilgili?
Püf noktamı?
Sosyal ağlarda paylaş

zuahuahuahuahau sen nedion abi yaa.Biz Local Server Ve Admin Komutlarini ogrenmek istioz sen Upgrade dion :D[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bana hangi scrollun ne işe yaradını soruyor yok sıraylamı bastın sonra +1 bardsihe posion eklyenler onu +2 yapmaya calışanlar sonra gelip neden kırlıdı diyenler oooooo bizde ceşit çok :D[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...