Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level 50 (7 Key) Questi Açıklaması

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar 50 den 51 e geçmenizi saglayacak bu questi adim adim anlayacagim size ;

Öncelikle konu ne
zamanin birinde 7 tane anahtar varmis bunlar mühim anahtarlarmis bunlar 7 kisiye verilmis bunlar gezginlermis.Bilin bakalim siz ne yapacaksiniz bu 7 anahtari getireceksiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler
- Quest lvl 50 ile 65 arasinda alinabilir questi bi kere tamamlayabilirsiniz
- Tamamladiginizda size 1 level atlatir.(bu da lvl 50 de 15m experiance yapar)

Queste Baslayalim
- Ben el morad için anlatiyorum.Pianadaki meydana gidin Knight bilmemkim olacak ondan queste katilacaginizi bildirin simdi size bi item vermis olmali inventorden bakabilirsiniz

Simdi quest nasil gelisecek
Siz 7 anahtarin koruyucularini bulacaksiniz isin en kötü yani ise bu 7 koruyucu sürekli geziyor (korkmayin basi bos degil belirli noktalarda geziyorlar) Bunlari buldugunuzda size bir soru soruyorlar bu sorularin iki sikki var eger soruyu bilemezseniz queste bastan baslamaniz lazim Ama üzülmeyin ben size sorularin cevaplarini verecegim.
Bu arada her keyi sira ile gezmeniz lazim mesela 1. anahtari buldumadan 2. yi alamazsiniz zaten 2. anahtar size verildiginde 1. si silinir sonuçta size 7. anahtar kalir onu da götürüp questi tamamlarsiniz

Simdi size önce gardianlarimizi tanitiyim
1. Anahtar Koruyucusu Sentinel The Key
2. Anahtar Koruyucusu Watcher The Key
3. Anahtar Koruyucusu Protector The Key
4. Anahtar Koruyucusu Ranger The Key
5. Anahtar Koruyucusu Patroller The Key
6. Anahtar Koruyucusu racon The Key
7. Anahtar Koruyucusu keeper The Key

Simdi bunlar size sorular soracak demistim ya simdi size o sorularin cevaplarini vereyim.
1.Keyin Cevabi :1
2.Keyin Cevabi :1
3.Keyin Cevabi : 2
4.Keyin Cevabi : 2
5.Keyin Cevabi : 1
6.Keyin Cevabi : 2
7.Keyin Cevabi : 2

Simdi tüm cevaplara da sahipsiniz simdi isin tüf noktasi bu Key koruyucular nerede
Öncelikle dedigim gibi bunlar sürekli geziyorlar ben size gezdikleri yerleri söyleyecegim bi de ufak trick verecegim
Mesela piana tarafinda bi key guardian var birisi onu aldigi zaman direk pianaya gider sonra baska yerlere portlanir.Yani key guardianlari heryerde bulabilirsiniz.

Simdi Olasi Lokasyonlar
505,329
1102,793
1880,1030 (hell hount)
1901,1850
1462, 101
159,965 ( eastland gate yakni)
510,1386
742,1276 (rabia yakinlari) (lichler)
493,1799 (lunar girisi)
746,1856 (rabia arkasi)
1850,1488 (kalliga gate)
1771,385 (piana)
275,1198 (eastland asagisi)
1057,1961 Harunga asagizi
147,440
998,937 (asga yakinlari)
1640, 1735 hanunga üst (6)

1472,735 (2)
1460,110 (2,3) ( piana üst)
1495,714

Bunlar olabilecek yerler buralari gezeceksiniz.Ama ben bu questi iki defa tamamladim ikisinde de ortalama ayni yerlerde çikti bana çikan yerleri de vereyim

Sentinel (1) 505,329 , 1102,793
Watcher (2) 1880,1030 (hell hount) 1901,1850 1462, 101
Protector (3) 159,965 ( near eastland gate) 510,1386
Ranger (4) 742,1276 (rabia yakinlari) (lichler) 493,1799 (lunar girisi)
Patroller (5) 746,1856 (rabia arkasi)
racon (6) 1850,1488 (kalliga gate)
keeper (7) 1771,385 (piana)

Bunlardan yola çikabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------
Bu yazıyı bende birinden bulmuştum. Direkt copy+paste yaptım. (çaldım yani :-P) Bi yerlerinde hata olabilir. Kusura bakmayın.
-----------------------------------------------------------
[signature][hline]Ares lvl 4x Glacier Mage, Ares lvl 5x Flame Mage, Diez lvl 6x Resser Priest
Sosyal ağlarda paylaş

Salla :DYanlislik olursa ossun bir zahmet arasınlar anahtarı illa yardım istiorlarsa cilingir die bişi var gitsinler her türlü anahtar var deilmi :D[signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas and d4rkm1rr0r
Server:Diez and Xig.
LVL:51 and 52
Class:Asassian and Mage.
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

Olur su knightin tek eksik yönü at larin olmaması at yada kamyon filam koysalardı :D yada düşün Lamia lara binildigini ne güsel olurdu.Deh Lamia Dehh.Snake Quuenne binioz en hızlı binek :D[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

fatih onlniemısın[signature][hline]I'm the fallen...God maim me.How can i say i dont belive her..I know the truths...But i must act.God you never heard my plea..Just going on.Dont smile god.Dont laugh to your game.Because my lifepower is decreasing..I will be over soon...I'm the fallen angle...I gave my immunity to her.But i didnt know.She was not innocence!And her past..Its full of sins..God.I will be there soon..I m consuming..I m the Fallen Angle...
Sosyal ağlarda paylaş

dallen güzel bir Body Salonu solesene gecen sene gitttim 4 at begenmedim okadar kas cıkmadı:D[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

Kirpiciğim.
Bana her ne kadar inanmasanda emin ol ben o sayfadan çalmadım.
Bende bulunan başka bir yazıdan aldım ve buraya pasteledim. Belki bendeki yazıyı yazan arkadaşta TheCoder'di. Ama yazının başında yada sonunda nick yazmıyordu. O yüzden kimin yazdığını bilmiyordum. Bilsem mutlaka yazardım. İnsanların emeklerine her zaman saygım vardır. Saygım olmasa "çaldım" değil "ben yazdım" derdim.

O verdiğin linkteki yazıyı okumamıştım. Sen linkini yazınca gördüm ve gerçekten utandım...

Kusura bakma TheCoder. Seninde aynı yazıyı yazdığını veya bendeki yazıyıda senin yazmış olduğunu bilmiyordum. Bendeki yazıyıda başka bir arkadaştan almıştım çünkü.

Tekrar tekrar özür dilerim TheCoder...
[signature][hline]-

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 14 Ocak 2005 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...