Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İran Kedisi

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

İran kedisi arıyorum böyle duman renginde olucak tüyleri..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim aklıma İran kedisi deyince kocaman pamuk kıvamında tüyleriyle salına salına yürüyen "beyaz" bir kedi geliyor. Ciddi onların grisi var mı??? Varsa eminim çok güzeldir.[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

Iran kedisinin bakımı biraz zor çünkü burnu içeri doğru basık olduğundan gözleri akar ve pis gözükür. Onu her gün silmen gerekir ama şeker cici hayvandır. Bende bi tane war bembeyaz süper bu ara tra$ ettik biraz iğrenç gözüküyor ama çok güzeller almanı tavsiye ederim. Eğer petshoplardan almak isterden bi 500€ falan derler heleki tam iran kedisi ise (Burnu içeri doğru basıksa bazıları karma oluyor burnu oluyor)[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
uncla, 09 Ocak 2005 21:13 tarihinde demiş ki:
herhalde ayrı eve çıkınca ciddiyim bi iran kedisi bide goldenretriever kesin yanınada balık oh mis : ]

oh hayat senin olur artık o zaman :-p[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 119)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maligor, 09 Ocak 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
bende öyle bir 3lü kombinasyon yapıcam köpek Rottweiler,kedi ise Korat olucak,balıkta herhalde bu digitürktekilerden olur o zamana kadar tecrübe kazanırız japonla =)

[Bu mesaj Maligor tarafından 09 Ocak 2005 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]

deniz akvaryumu düşünüyosun bende bi ara düşünüyodum güzel bi deniz akvaryumu adama sordum 3000$ dedi düşünmekle yetinmek zorunda kaldım : D[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

Buldum buldum!!!
Duman rengi yavru İran kedisi buldum!
Evet dün akşam eve giderken önünden geçtiğim bir Pet Shop'ta gördüm, daha yeni gelmiş zaten. O kadar şirin bişey ki her geçen cama yapışıyordu. :)
Bu arada hala almayı düşünüyorsan:
Mecidiyeköy'de Pet Team'de, dün sorduğum fiyatı 300YTL. İlgileniyosan PM at detaylı adres veririm ok?[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...