Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO da hayat 40 dan sonra değil 60 dan sonra başlar....

BuRiAL

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar gecen gün cz gittim güsel parti oldu kesilmedik hatta az da olsa np kazandım baktım hayat cz de boss lar orda action orda harahket orda salak salak party? party? diye yalwaran yok.Yok priest lasım yok light mage lasım apos için felan filan bu zımbırtılar yok en güseli walla.KO da hayat 60 master olduktan sonra başlar :D[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğim gibi wariorum bence cok zewkli lvl 62 olan arkadaş içinde tek sölicem şey war yaratık öldürme boss kes clan bul o lvl de clansız olmaz sawaşlara katıl en güseli.....[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun lvl 60 tan sonra kısır döngü sanırım . Yani sadece savaşlara girerim ben herhalde ,Cz de takılırım . Estlantta birşeyler yapılıp boss avına çıkarsın amaeskisi kadar yırtmam kendimi herhalde . Birde beyler bir şey sormak istiyorum sanırım okurken bilgileri kaçırdım ; master taşları ne manaya geliyor ? Birde geçenlerde lvl 60 warrior apos ta öldü adam şak diye Ok e bastı . Gözlerimize inanamadık geldi devam etti. İspanyol biri yarım yamalak ingilizceyle Mp fulldü bundan dolayı ne xp ne np ne de herhangi bir şey kaybetmedim dedi ? Nasıl oluyor bu ne demek ? Np tmm kaybetmezde xp nasıl kaybetmedi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta o kalkan elemann9ın nicki R_A_U_L dimi bende gördüm sordum anlattı master defansif warior skilli adı suicide yaniş intihar ölüceğin zaman intihar ediyosun ne exp ne mana nede hp gidiyor sadece warior master stone gidiyo walla süper :D[signature][hline]The songs of hobbits,dwarf and men and elfs come close your eyes;you can see them too.....
Sosyal ağlarda paylaş

valla mükemmel bir şey miş.! Ozman lvl 62 olana kadar falan defnsv kalmak iyi olur. [signature][hline]Name: SteelBrightBlade
Server: Ares
Race: EL Karus
Class : Warrior
Level: 53
Clan: OTTOMAN_EMPIRE

[Bu mesaj SteelBB tarafından 14 Ocak 2005 13:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...