Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Werder Bremen

Dorn

Öne çıkan mesajlar

inş tekrardır.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

saat 23:05 dizi bitti bakalım vericeklermi maçı[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

evet başlıyor,ama abidik gubidik malmö maçlarını fln canlı verilirken alman şampiyonu ile türk şampiyonunun maçının banttan verilmesi çok saçma[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

kaynak : www.miLLiyet.com.tr

FENERBAHÇE-Werder Bremen karşılaşmasını 100'ü Alman 1500 taraftar izlerken, maçın 25. dakikasında tribünde olay çıktı. Sarı-Lacivertli taraftarların arasında yer alan iki grup arasında çıkan kavga nedeniyle maç yaklaşık 5 dakika durdu.
KALECİ Rüştü tribünlere giderek seyircilerden sakin olmalarını isterken olay jandarmanın müdahalesiyle yatıştı. Bu arada taraftarların plastik koltukları kırarak birbirlerine attıkları gözlendi. Olayda üç taraftar göz altına alındı

P.S. :özLemişLer tabi tepişmeyi insanLıktan nasibini aLmamış yaratıkLar[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

fb taraftarı kendi içinde tartışıyor hiç yoktan rakip takımının başkanına ailesinin yanında ana bacı sövmüyorlar..[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

Tribünde kavga
Galatasaray taraftarlarının tezahüratına Fenerbahçeli seyirciler karşılık verince iki grup birbirine girdi. Taraftarlar tribünlerdeki koltukları kırarak birbirlerinin üzerine attı.

MAÇIN 25. dakikasında F.Bahçeli taraftarların bulunduğu tribünde olaylar çıktı. Bir G.Saray taraftarının ‘En büyük Cimbom’ diye bağırması üzerine F.Bahçe’liler de G.Saray aleyhine tempo tutunca kavga başladı. Taraftarlar tribünlerin koltuklarını kırarak birbirlerine atınca, jandarma olaya müdahele etti. Hakem maçı durdurdu. Birkaç dakikalık duraklama anında kaleci Rüştü de tribünlere giderek taraftarları yatıştırdı. W.Bremen ile F.Bahçeli taraftarların birarada olduğu tribünde ise olay çıkmadı.

Hürriyet de böyle yazmış[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

top topluyordu :D[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...