Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper mage nasıl yapılır?

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

paper mage tum statlarını MP ye veren magedir
amacı maximum damage i vermektir
dezavantajı saglam armor giyemez bu yuzden cabuk olebilir
kendini koruyup tam bir mage gibi savasabilecegine guvenebiliyorsan
idealdir..
paper mage maximum damagei hedeflediginden flame olması uygundur.Elinde Staffda alamıyorsun intin olmadıgından :)
[signature][hline]rage is the only freedom left me...
-gre lynx

[Bu mesaj grelynx tarafından 13 Ocak 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar eğer yeni bir char acacaksanız ve oyuna yeni başladı iseniz, hiç birisi ile uğraşmayın. Direk gidin rogue acın. assasin verin skilini explore ile birlikte lvl 40 a kadar olme riski yarı yarıya düşmüş bir şekilde babalar gibi skill kasın. 40 ta girin gobline uzaktan uzaktan oklayın 41 olun 15Dk içinde. Sonra ver elini eslant. Varsa eslantta takılan arkınız flan harpyde yalvarın yakarın aldırın kendinizi sabahtan akşama 2 lvl alırsınız. Hemde hiç bir risk almadan. Yapacağınız yek şey 7 kişiye kendiniz dahil 8 kişiye swift atmak, harpyler gelince wolf büyüsü kullanmak. 1 haftanın içinde çok çok rahat bir şekilde 50 olursunuz. 50 olduktan sonra da girin bir clana(full harpy yapan clanlar var) onlarla birlikte kasarsınız. Rahat rahat 55-57 arası olursunuz.
Benim iki charım var biri 55 rogue digeri 58 Mage. 55 rü bırakıp 58 mage kastım. O zaman zarfı içinde rogue ile oynasaydım coktan 60 olmustum. Magelik de hayat yok. Paper im 57 büyüsü 2k dmg verirken 55 büyüsü spike 1k nın üstünde dmg veriyor. Ki elimde uyduruk bi silah varken. Kim nederse nesin Rogue dür oyunun en mükemmel sınıfı.
Bütün gelişmiş ozellikler sizde mevcut. Aynı zmnda Bir Priest gibi kendinizi ve arkadaşlarınızı da healleyebiliyosunuz.
Mage de işinizi goren (fire iseniz) 51,54,57,60 büyüleri var gerisi hikaye...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet mp belirler.İnt mananın coklugu ve iyi staff,armor kullanmak icin gerekli.Lightningde stun süresinide int belirliyormus ayrıca.
Staffın temel attagıda önemli,bonusuda önemli.Koforumlarına baktım ama matematiksel oran bulamadım.Bunu bende baya merak etmistim.
pet magesen yuksek attacklı staff-
paper magesen wizard-redeye ve bonusu fazla olan.

Biraz arastırırsan baya detaylı bulabilirsin forumlara.Bir göz atın derim ben.[signature][hline]Name:Buzkirpisi
Nation:Ork
Job:Assasian
Lvl:0x
Server:Xiki

Sosyal ağlarda paylaş

kirpi demin okudum frp mastera dediklerini baya coşmuştun orda okumamda yazmam da falan.
belli ki dayanamamışsın yazmışsın yine.haklısın aslında patisizlik insanın kafayı bozuyor.sakin ol sen patiye dewam et.
paper mage konusuna gelince bosuna uzun uzun anlatmıyım adamlar gereklı acıklamayı güzel güzel yapmışlar[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...