Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Rabitlerde Artislik Yapan Sirke suyundan çıkmış orc...

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

KaKSi çok sakat bir mesaj yazmışsın. Bu lafını tüm orclar üstüne alınabilir. Bence birine kızgınsan daha açık açık anlat konuyu...

Belli biri seni rabitlerde kesmiş ona kızmışsın :)[signature][hline]Oğlum sen aşık olmadın, olunca ben sana söylerim (Semra'dan inciler)
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim lavuğun biri, rabitlerde 3 arkadaş party yapıp gem toplayama çalışırkene geldi. Yada yeni açtığım char ile 35 lvl a gelmişim lavuk ben solide dalarken arkadan daldı. Son hamleyide solid yapınca exp. kaybettim. Lavuk katı boşaltın bilmemne falan deyip abuk sabuk konuşmaya başladı. Bende azıma geleni saydım :) İnadına rabitlere dalmasın diye de paso rabitlerin yanına gittim. NEdir bu abicim ya anlamıyorum ki nedir yani geç köşede sende bizim gibi ne poq yiyosan ye alla allaa... orc büyücü var süper nova atıyo bize gelince pardon özür diyio sen çıkıp artislik söküyosun... O adamı warriorla gördümmü kesip biçicem acımıcam...
Sosyal ağlarda paylaş

Yes hacı o lazım server acacaz :D Host bilem hazır 10mb baglantı 300 kişi rahat :P[signature][hline]Nick:KuardoN l Nick:Acillas l Nick:d4rkm1rOr
LvL:60 l LvL:51 l LvL:51
Server:Ares l Server:Diez l Server:Xig.
Clan:TOWN l Clan:- - l Clan:- -
NP:29500 l NP:10000 l NP:900
BANNEDl lDEAD l Alive
Sosyal ağlarda paylaş

KaKSi bu sırada öyle adamlara napacan biliomusun. Çağırcan arenaya, aresteysen sana bi char vercem geçici olarak kullancan, indiricen ....'i .

En sinir olduğum tiplerdir onlar ya ..[signature][hline]Ares lvl 4x Glacier Mage, Ares lvl 5x Flame Mage, Diez lvl 6x Resser Priest
Sosyal ağlarda paylaş

oQo ayıp ettin vereyim hemen.
Ama buradan yollamak acaip kasar. 1,73Gb. lık bi dosya. Senin downstream epey geniş belli (10mb. filan dion :D) ama benim upstream 256 :D

İstiosan dvd ye çekip yollim sana?[signature][hline]Ares lvl 4x Glacier Mage, Ares lvl 5x Flame Mage, Diez lvl 6x Resser Priest
Sosyal ağlarda paylaş

ama zahmet olur istersen Msn den filan yolla? maile at
benim msn 24 saat acık.[signature][hline]Nick:KuardoN l Nick:Acillas l Nick:d4rkm1rOr
BANNEDl lDEAD l Alive
Sosyal ağlarda paylaş

Bi keresinde de yine aynı arkadaşlarla arenaya girmiştik. Eğlence olsun diye birbirimizi kesiyoduk. Orc'un biri gelmişti. Beni indirmek için dünya kadar ixir içmek zorunda kalmıştı :D Sonra yine küfür kıyamet yapmıştım (eğer ixir içerse kendisini paso keseceğimi felan :D) defalarca kesmiştim garibimi... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pati ailesine yapacam Pati ailesine edit.lvl 65 ve Full istedikleri item tabi komutlari ogrenebilirsem:D Sen msg atma Fatih ABİ SENI BEKLIOZ[signature][hline]Nick:KuardoN l Nick:Acillas l Nick:d4rkm1rOr
BANNEDl lDEAD l Alive
Sosyal ağlarda paylaş

fatihkaraca hey ordamısın :D Cevap verin abi son 2 gündür konusma yetenegimi ve seviyemi bozdum biraz demi düzelem gine eski halime donem cok şirret oldum:D[signature][hline]Nick:KuardoN l Nick:Acillas l Nick:d4rkm1rOr
BANNEDl lDEAD l Alive
Sosyal ağlarda paylaş

uyar abi de ben cute mute ftp olayindan anlamam ha :Dogretirsin msn warsa sole birde bu serveri nasıl acacaz anlat saqa bana :D[signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas and d4rkm1rr0r
Server:Diez and Xig.
LVL:51 and 52
Class:Asassian and Mage.
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 12 Ocak 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
........aynı arkadaşlarla arenaya girmiştik. Eğlence olsun diye birbirimizi kesiyoduk. Orc'un biri gelmişti............

Nassı yani ya. Eğlence olsun diye arenada birbirinizimi kesiodunuz?

Eğlenceye geeeelll :D:D:D[signature][hline]Ares lvl 4x Glacier Mage, Ares lvl 5x Flame Mage, Diez lvl 6x Resser Priest
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...