Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılan Macerası

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

dün kukry için lamia kesiyodum friend liste bi baktım euphrates hemen çağırdım onuda işte sağolsun geldi falan sonra bana fazla bi iş düşmedi zaten eup halletti baya bi yani en az 200 tane kesmişizdir bi halt çıkmadı sonra lamentationmu ne onların bi babaları var onlardanda bi 3-5 tane kestik falan ama ben kaç kere öldüm hatırlamıyorum bile :lol:[signature][hline]K N I G H T O N L I N E
Firearrow the Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

La ne lamiası ne lemantationu..!Lamiaları 5er 5er aldık baktık bi halt çıktığı da yok(birisinde 2 tane fp çıkmıştı ona çok gülmüştüm)kesmedi Lamiroslara daldık.Ondan da bi şey çıkmadı..Sonraki diyalog:
Euphrates - Bak benim bu serverda kesemeyeceğim çok az yaratık var gaza getirme dalarım bu lemantationa
Firearrow - Sen????Bu lemantationu keseceksin hea??Ben buna ancak gülerim ehehehehehehe...
Euphrates - La bende bunu kesmezsem varya bırakırım bu oyunu bidaha oynamam(Basar 1500hp scrollunu alır swiftini dalır lemantationa...Basar chilli,frostbiteyi,ice blastı falan filan...Uzun bi kaışmadan sonra lemantation yenik düşer...Aynı olay 5-6 defa tekrarlanır ve rock level atlayana kadar gitmek yok denir.Ama bi yılanda Eup acayip lag yer ve Lemantationun amansız pençelerinden kurtulamaz ve yatar....):-)[signature][hline]Seks bir matematiğe benzer:
Yatağı topla,elbiseleri çıkar,bacakları böl,çarpmaya başla...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 13 Ocak 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
Cagırsaydınız ben sololardım canımm.neyse bidakine :D

friend liste senin için bakmıştım zatende sen offlinedın bi baktım eup online onu çaırdım bende :)[signature][hline]K N I G H T O N L I N E
Firearrow the Assassin
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sorma ya lamialar bunu dibinde çıkıyolardı bu adam hiç vurmadı kaçıyo lamia arkadında başını öne eğmiş tren gibi kovalıyo peşini bıraksın diye ben vuruyom hala onu kovalıyo garezi var :D Lemantationa da eline yay almış(1. assasin 2. explore) öyle yardım ediyo :D gerçi arada sırada üstüne çekince yardımcı oluyodu ya hakkını yememek lazım.Aslında SS çekmeliydik orda.buzkirpisi sende olsan varya snake quenne dalardık :D:D:D[signature][hline]Seks bir matematiğe benzer:
Yatağı topla,elbiseleri çıkar,bacakları böl,çarpmaya başla...
Sosyal ağlarda paylaş

Hacı beni cagirsaydiniz lvl 52 paper flame borumu Solonun kralı :D[signature][hline]Nick:KuardoN
Server:Ares
Clan:TOWN
LVL:60
Class:Rogue Assain [Orc]
NP:29530
Banned:(
----------------------
Name:Acillas and d4rkm1rr0r
Server:Diez and Xig.
LVL:51 and 52
Class:Asassian and Mage.
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

Babayı Eleman:DArestekiler Aştı bir kere sen lvl 60 ol git Tek Cakış yapacaklar gene :DEllerindeki Silahlar +9 gecen +10 gördüm Mirage Yanıyor bole alevli alevli :D[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler merakımdan soruyorum sizin mannerler kaç acaba ? Yani eğer benimkinden düşükse manner sistemi çalışıyo demektir . Bide dün biriyle konuştum arkadaşının 5 tane mirage ı varmış bi sürü iron bow vs vs dedi . E nasıl çıkarıyo dedim 1270 manneri var dedi ve abys basıyo sürekli dedi . Bende o andan itibaren kasmaya başladım tabi :) şu anda 350 . lütfen sizde yazın[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim ark war 590 manner Lamiros kestiler 15 lamirosta 2 tane ironxbow 5 abyss te de chitin düşürdü.[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live
Sosyal ağlarda paylaş

245 manner.
2 ihtimal var;
Ya ko yönetimi bizi .ikiyor,manner şu an aktif değil diyor.
Yada siz cok şanslısınız.
Ki ben manner yokkende rogue chitin düsürdüm abyssden.
2 hafta oluyor,10m im vardı,hepsiyle gem aldım,oynadım.Manner 200lerde olmasına ragmen
İflas.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Jaxlarlee 30 tane bastı ama 5 er 5er Shard ile 5 tane chitin düşürdü şimdi koşe serefsiz.[signature][hline]Nick:KuardoN
----------------------
Dead and A live