Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Armor of Destruction : Gorevi Nedir ?

xx2xx

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar bu gorev nedir biri anlatabilirmi ?

Talk to Proconsul in Moradon(304,354) about the Armor of Destruction quest. Hunt Bulcans for Iron Bars and some Hell Hounds in your native country for Talisman of Destruction which are used for making Armor of Destruction. You can find the Hell Hounds at (1870,106) in El Morad or (200,570) in Karus. Take these items to Proconsul along with 500,000 Coins, and he’ll make Armor of Destruction for you.nArmor of Destruction : 7 Talisman of Destuction and 15 Iron BarsnPad of Destruction : 5 Talisman of Destruction and 12 Iron BarsnHelmet of Destruction : 4 Talisman of Destruction and 9 Iron BarsnGauntlet of Destruction : 3 Talisman of Destruction and 6 Iron BarsnBoot of Destruction : 3 Talisman of Destruction and 3 Iron Bars[signature][hline]Şeytan Bile Bir Zamanlar Melekti.Bense Asla Melek Olmadım !
Sosyal ağlarda paylaş

Armor of destruction diye bir zırh armor var.Baya saglam defense veriyor ama baska özelligi yok.

İnsanlar icin; kallugada megaların arka tarafından ilerle orada hell houndlar var,megalara benzer ama 10000 hpsi var.Onlardan talisman of destr cıkıyo,onlardan toplayıp goblin armor yapar gibi yapıcaksın.
Tamir edilemiyo bildigim kadarıyla.Ama emin degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

bu satılan quest item zırhlarından o zaman diimi

paper mageler zati onları kullanamıyor o zaman benim için gereksiz.

[hline]saolasın var olasın[signature][hline]Şeytan Bile Bir Zamanlar Melekti.Bense Asla Melek Olmadım !

[Bu mesaj xx2xx tarafından 13 Ocak 2005 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...