Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flash ile yapılmış bir RPG oyunu ne kadar iyi olabilir?? diyenlere..

CrayTotem

Öne çıkan mesajlar

Bende giremem şu anda bi ara girip yaziyim o zaman. =)
Para en iyi o 4 katlı quest de en alt katta çıkıyo oluyo...
O questi her bitirdiğimde 3k-4k altın kazanıyodum.[signature][hline]Haksızlıgın Onünde Egilmeyin ;
Eger Haksızlığın Onünde Egilirseniz....
Hakkınızla Birlikte $erefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben şu an açık olan gezmeli questte, sağ tabeladakilerin en altındakini bir sürü yaptım. her seferinde ortalama 725 gold sağlıyorsun ve (benim karakter için) yaklaşık 8-9 dakika sürüyor. böyle böyle, bugün 22500 kadar para yaptım. armor alıp, stat kasarak yedim onu da.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu salad shooter çok güzel ya hayvan gibi sphinx i öldürdüm bi ton potion alıp :)

bi de hadi biz de pati kalnı kuralım guardian olmana gerek yok kurmak için
son olarak da bu admin var ya arnix mi ne o işte ona mail attım böle böle paypaldan üye olamıyorum diye o da mektupla çek olarak yolla demiş

[Bu mesaj blademaster tarafından 09 Mayıs 2004 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 09 Mayıs 2004 14:13 tarihinde demiş ki:
ya bu salad shooter çok güzel ya hayvan gibi sphinx i öldürdüm bi ton potion alıp :)

bi de hadi biz de pati kalnı kuralım guardian olmana gerek yok kurmak için
son olarak da bu admin var ya arnix mi ne o işte ona mail attım böle böle paypaldan üye olamıyorum diye o da mektupla çek olarak yolla demiş

[Bu mesaj blademaster tarafından 09 Mayıs 2004 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]

O zaman toplayalım kayıt olucakların parasını yollıyalım adama..[signature][hline]Haksızlıgın Onünde Egilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

Şehirlere gitme kapatıldı..
Duyduğumu söyliyim genelde haftada 10-15 quest yapılıyor...
Artık bizde bu quest leri oynıyabiliyoruz beleş olarak..
Ama sadece news kısmındayken...Sonra yeni bir quest gelince news kısmı değişiyor we biz yağamıyoruz ondan önce geleni..
Biz malesef guardian lar gibi eklenen quest listesini göremediğimiz için sadece news kısmındaki en yeniyi yapabiliyoruz..Yani geçen quest de özel olarak 1-2 şehir açılmıştı bazı questler için ama yine kapandı..
Ayrıca bazen bi quest çıkıyo 2-3 saat sonra yenisi konuyo biz o yüzden onları hiç görmüyoruz bile... lol[signature][hline]Haksızlıgın Onünde Egilmeyin ;
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu bludrunt blade silahı, 3k'ya satılıyormuş shopta ehoeho. ancak anlamadım, sanki bu satılan ile, questten çıkan aynı değiller?

öyle mi, yoksa ben mi yanlış görüyorum. questteki 15-30 vuruyor galiba, bu shopta satılan 5-20 diyor. ancak yüzde 10 bonus hit var. anlamadım ben bu işi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...