Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüzüklerin efendisi extended lar varmi?

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

DvD lerini gördünüzmü extended versiyonalrinin yane (filmden kesilmemis görüntüleriyle beraber olan versiyonlu bi DvD 3 leme setini ariyorum bilen avrmi acep?[signature][hline]Paticik Tavernasi sahibi Sir Cromex

Davut Vedaoglu says in episode 2:
Join me .. and i will complete your training with our combined strenght we can end this conflict and bring order to Türkey
Sosyal ağlarda paylaş

3extended film birleştirilip tek bir film şeklinde sinema salonlarında gösterilecek -öeh 9saati aşkın bir olay- diye söylentiler vardı ama gerçeklik pay var mıydı onlarin?[signature][hline]PFMTBİH - "Paticik Forumları'nda Mobil Teknolojiler Bölümü İstiyoruz" Hareketi.

Lütfen eleştirilerinizi ve önerilerinizi linki tıklayarak ulaşacağınız konu başlığında dile getiriniz.
Sosyal ağlarda paylaş

tılsım'ın yerini tarif edebilir misin ?[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

tılsım ehheh özhan oranın sahibi evt sagolsun ondan aldim extended i 3. filmin ama onda sadece divx var oysa ben dvd istiyorum kocaman ekranımın karsisina kız arkadasimla beraber oturup filmleri zileyerek keyif yapip home theathre sistemimle keyif almak istiyorum bu arad zengin degilim =)[signature][hline]Paticik Tavernasi sahibi Sir Cromex

Davut Vedaoglu says in episode 2:
Join me .. and i will complete your training with our combined strenght we can end this conflict and bring order to Türkey
Sosyal ağlarda paylaş

ben tarif edeyim; Tatlimi tali siyah hafif dalgali sacli ye$ilgozlu 170 ciari ince ve dedigim gibi tatli biridir kendisi ;-).[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."

[Bu mesaj Dragonfire tarafından 13 Ocak 2005 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...