Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warior da stat pointleri mp ye yüklersen

xx2xx

Öne çıkan mesajlar

said:
xx2xx, 11 Ocak 2005 14:27 tarihinde demiş ki:

zati swifti kendim atıyom :) resseride kasarım :) sonra eslantta kim varsa üzerlerine ne kadar yaratık cesidi varsa getirip öldürtürüm :)

[Bu mesaj xx2xx tarafından 11 Ocak 2005 14:28 tarihinde değiştirilmiştir]

nasıl kendı swıftını atıyorsun soylermısın?
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bunlar güzel hayallerde sadece hayal olarak kalmaya mahkum. Neden diceksiniz , priestler bilir silah kullanmak için str basarlar ama her türlü silahı kullanamazlar str yetmesine ragmen . Daha da açıklayıcı olmak gerekirse priest silahları haricinde kullandıkları her silah , yarı yarıya etki yapıyo . yani 100 vuran bi bill alın elinize priestken 50 vuruyo .
ben bunu birebir denedim bu boyle .
Aynen diğer skill lerin kullanımındada oyle olur . iki dagger alırsın paper mage in eline 100 olmaz max 50 olur . Oda iyimser bi tahminle tabi ..[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamını okuyamadım. Cevaplandımı bilmiom. Ama bi arkadaşın ettiği haltı anlatayım.

"Güçlü bi mage olcam, kodummu ağlatıcam" diye tüm statları STR ye yatırmıştı. Skillerin çoğunuda leadership ve politics'e yatırmıştı. (Benim real FRP den arkadaşımdı. Bunuda öyle sandığı için ls ve politics'e abanmış. kendini politician sandı heralde)

Ortaya çıkan hilkat garibesi inanın hiç bişeye benzemiodu. Silah alamıo, büyü atamıo, böyle abuk subuk bişidi.
Tarifi imkansız..

Abysste kasıp skill ve stat sıfırlattıydı. Sonra chardan soğudu. Başkasına verdi. Daha sonra tekrar char açmıştı zavallı.
(bi arkadaş söyledi. şu anda level 63 master magesi olmuş. zamanında böyle hata yapanlar başımıza master mage oldu işte)[signature][hline]Ares lvl 4x Glacier Mage, Ares lvl 5x Flame Mage, Diez lvl 6x Resser Priest

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 13 Ocak 2005 04:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...