Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar ben MYKO da oynuyorum USKOda da oynamak istiyorum..

kucukti

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu 2 client ı tek makinada calistirmanın bir yolu var mı bu konuda bilgisi olan birisi paylaşırsa gerçekten çok sevinirim .... Yani aynı makinadan her iki ülkenin serverında da oynamak istiyorum ,malezya serverında da oynamak istiyorum amerika server ında da .. (Aynı anda değil tabiki) :) Şimdiden teşekkürler..

[Bu mesaj kucukti tarafından 12 Ocak 2005 06:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1-Şimdi bütün koları siliyorum ok..
2-Daha sonra ilk USKO kuruyorum ve KnightOnline klasörünün adını degistiriyorum ..
(Yani kafama gore bise yapabilir miyim yoksa bir formatı var mı?)
3-Sonra MYKO kuruyorum ..
Ben su klasöre kuruyorum MYKO (D:Oyun Kurulume-GamesKnightOnline) yu illa C ye kurmama gerek yok değil mi? Aynı şeyi USKO için de soruyorum illa c ye kurmak gerekmiyor dimi?Sadece kurlum yaptığım klasörün adını değiştirmem yeterli sanırım?

Sonra Clientları çalıştırma işini nasil yapıyoruz mesela MYKO sitesinden play dedigim zaman kendi direk tanıyor mu son kurdugum client olan MYKO yu.
Yoksa herbirini ayrı ayrı kurulum klasörleri içindeki launcherlardan mı çalıştırıyorum ?

Bu sorularımı da bi yanıtlarsan herşey kafamda gayet guzel netleşecek şimdiden teşekkürler..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kucukti, 12 Ocak 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
1-Şimdi bütün koları siliyorum ok..
2-Daha sonra ilk USKO kuruyorum ve KnightOnline klasörünün adını degistiriyorum ..
(Yani kafama gore bise yapabilir miyim yoksa bir formatı var mı?)
3-Sonra MYKO kuruyorum ..
Ben su klasöre kuruyorum MYKO (D:Oyun Kurulume-GamesKnightOnline) yu illa C ye kurmama gerek yok değil mi? Aynı şeyi USKO için de soruyorum illa c ye kurmak gerekmiyor dimi?Sadece kurlum yaptığım klasörün adını değiştirmem yeterli sanırım?

Sonra Clientları çalıştırma işini nasil yapıyoruz mesela MYKO sitesinden play dedigim zaman kendi direk tanıyor mu son kurdugum client olan MYKO yu.
Yoksa herbirini ayrı ayrı kurulum klasörleri içindeki launcherlardan mı çalıştırıyorum ?

Bu sorularımı da bi yanıtlarsan herşey kafamda gayet guzel netleşecek şimdiden teşekkürler..

Evet, herhangi bir drive olabilir. İlk başta USKOyu kur, daha sonra klasörün adını değiştir. USKO yap, Knight Online2 yap, ne biliyim kafana göre birşey yap. :D Daha sonra MYKOyu yükle. MYKOnun klasörünün adını değiştirmene gerek yok. Oyuna girerkende USKOya girmek istiyorsan USKO klasöründeki launcherla, MYKOyala ise MYKO launcher ile gireceksin, bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...