Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ABYSS dungeon: Solid Bin ve diğer yaratıklar

xx2xx

Öne çıkan mesajlar

Valla benim diezdeki charın yanına bi priest ark. alıp 2 kişi gloom hound kesioduk fp çıkıyodu ölüm riski yüksek verdiği işe yaramaz :D onu8n üstündede burning skeletonlar var orda 1-2 defa oldum 3-5 tane ksetim bi halt çıkmadı[signature][hline]Seks bir matematiğe benzer:
Yatağı topla,elbiseleri çıkar,bacakları böl,çarpmaya başla...
Sosyal ağlarda paylaş

Reaper : 2-3 Tane kestik bir şey çıkmadı
Ghsot warrior : Transformation Scroll (bunu gittim test ettim)
Fallan Angel : Chtin Shell miş
Solid Bin : Çok sık Abyss çıkıcak diye bir şey yok. HEp orda Aoe yapıyorum. Öyle süper bi itemda düşmedi.
Black Widow : Hell Dungeon KEyi düşüyor.
Burning Skeleton : Her 3-4 Skeletonda bir Abyss düşüyormuş diye duydum ama denemdim.[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ares diez xig de use teleport key calismior o anahtarla Fallan Angel ve Centaur un oldugu yere gidion en üst katlara yanee.[signature][hline]Nick:KuardoN l Nick:Acillas l Nick:d4rkm1rOr
LvL:60 l LvL:51 l LvL:51
Server:Ares l Server:Diez l Server:Xig.
Clan:TOWN l Clan:- - l Clan:- -
NP:29500 l NP:10000 l NP:900
BANNEDl lDEAD l Alive
Sosyal ağlarda paylaş

Premıum Card al ko hackı ac abyss te 300gp ye satilio normalde premıum cardla 600 750gp arası :D sat onları ko hack in auto selling i ile kose olursun hem normal para hemde 2 katı satis :DKoşe nin kralı olursun[signature][hline]Nick:KuardoN l Nick:Acillas l Nick:d4rkm1rOr
LvL:60 l LvL:51 l LvL:51
Server:Ares l Server:Diez l Server:Xig.
Clan:TOWN l Clan:- - l Clan:- -
NP:29500 l NP:10000 l NP:900
BANNEDl lDEAD l Alive
Sosyal ağlarda paylaş

Keyleri ust katlara cıkmak için kullanacaksınız. Fallenlara (tavsiye etmem), baron gibim yaratıklara, burning skeletonlara vs vs. Bu katlar için kullanılıyor. Ama yanınızda trans scrollu olması gerekli aksi halde cok zor cıkarsınız. Ayrıca 20. katta scroll atan bi npc var bus bes vs. ordan da temin edebilirsiniz(1000 manner istiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...