Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cleaver

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar cleaver için oyle çok güçlü yaratıklar kesmenize gerek yok . Geçen gün girdiğim bi STONE GOLEM partysinde birine cleaver düştü. Gözlerime inanamadım ama düştü yani :)
Neyin nerden çıkacağı bazen belli olmuyo işte .[signature][hline]Çözüme yardım etmezsen problemin parçası olursun ....
Sosyal ağlarda paylaş

bu golem partilerinde sandığı manner puanı en yuksek olan açıyor :) ve para hariç (only chitin and viper) bisi almıyorlar. çok değerli bisey düşene kadar

1-yani manner guzel item çıkmasını mı sağlıyor
2-sandıktaki değersiz esyaları almamakla değerli item çıkması arasında bi bağ var mı yoksa sadece sıra geçmesin diye mi sadece değerli esyaları alıp 5-10k lık itemleri manaları almıyorlar ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xx2xx, 12 Ocak 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
bu golem partilerinde sandığı manner puanı en yuksek olan açıyor :) ve para hariç (only chitin and viper) bisi almıyorlar. çok değerli bisey düşene kadar

1-yani manner guzel item çıkmasını mı sağlıyor
2-sandıktaki değersiz esyaları almamakla değerli item çıkması arasında bi bağ var mı yoksa sadece sıra geçmesin diye mi sadece değerli esyaları alıp 5-10k lık itemleri manaları almıyorlar ??

manner nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 12 Ocak 2005 13:53 tarihinde demiş ki:
...mesela dün xig kapalıyken areste orc mage kasıyodum brethde lycandan bus düştü partideki adama

dün bi arkadasa brethte lvl kastırırken (xig serveri sabaha karsı 4-5) outo loot açık aoe yapıyom hangi yaratığı bulursam :Pp
bi baktım arkadasa bus gitti :)) sanırım lycandan gitti . Simdiye kadar 3 kez lycanlardan bus düstüğünü gördüm ama direwolflerden hiç görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

manner hakkında çok söylenti var bazılarına göre hic bi fonksiyonu olmayan bi gösterge :)

manneri yükseltmek için 1-30 lvl arası elamanlara lvl kastırmak gerekiyo :) (baska yöntemi varsa bilmiyorum)

bazılarına göre manneri yüksek olanlara güzel itemler düsüyor
bazılarına göre ise alakası bile yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...