Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Esland daki hayırsiz lar....

Thadeus

Öne çıkan mesajlar

esland da bir kaç tanıdıgim ve hakkını yiyemiyeceğim kişi dişinda
çoğu turk hayırsiz... parti almaz parti vermes. yardım etmes.

Ne olacak yardım etsen ha?
ben mumkün oldukça yardımı esirgemem.
hele bide yüksek lvl da ise bide kibirlidir..
ne yani.
1 hafta oldu oyuna başlayalı lvl 44 oldum artık can çekişiyom tek başına olmuyor, kasılmıyor.
(ares1)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırsızı falan bırakta mesela Commander 61master warrior sanrım. Üstü full +7 chtin Shell. uniqe +7 giant axe bazen +7 raptor. Dün arakadaş Cz deydi. Abi bosslar çıktı dedi ben direk shaula yı aramaya gittim bi baktım trol king. Oturdum orda öyle bekliyorum ilk km gelicek diye. Direk commander geldi arkadan bütün millet. Commander ve 3 priest troll kestiler. Commander tek başına savaştı YOk böyle bir şey. Bide önünde sabit duruyor. Troll un ıskalama şansıda kalmıyor. Hayret doğrusu![signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

heueh bır taytay dıye lamer var hele onu hıc sormayın
adam lvl 61 master warıor setınde + yok elınde boktan bısı
hala lvl kasıyor garıgım bırde partydekı adamlara ole tafralar koyuyorkı

lan allahın lamerı taytay burayı okuyosan senıbırazda cz de gorelım

cok guluyorum burda bolesı coluk cocuk la tamam bızde oyunu bılmıyoduk ogrendık ama bolede hıc oyunu bılmeden kımseye afta tafra koymadık

allahım su bızım grub bı toplansa artık
lan akuma hade gel kasıyoz ben tek basıma AK kesıyom senle dagları delerız bırlıkte hırs yaptım :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 12 Ocak 2005 13:38 tarihinde demiş ki:
Hayırsızı falan bırakta mesela Commander 61master warrior sanrım. Üstü full +7 chtin Shell. uniqe +7 giant axe bazen +7 raptor. Dün arakadaş Cz deydi. Abi bosslar çıktı dedi ben direk shaula yı aramaya gittim bi baktım trol king. Oturdum orda öyle bekliyorum ilk km gelicek diye. Direk commander geldi arkadan bütün millet. Commander ve 3 priest troll kestiler. Commander tek başına savaştı YOk böyle bir şey. Bide önünde sabit duruyor. Troll un ıskalama şansıda kalmıyor. Hayret doğrusu!

Chitin Shell ve Warrior diyorsan normaldir. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...