Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk spor basını

tunch

Öne çıkan mesajlar

Ya nasıl iştir bu anlamıyorum. artık gazetleri okurken gülmekten kendimi alamaz duruma geldim.Geçen 15 gün içinde türk takımlarının , başta 3 büyükler olmak üzere almadığı dünya yıldızı getirtmediği süper star kalmadı. Bugünde fanatikte beşiktaşın van bommel veya giannapolidis arasında seçim (!) yapıcağı haberlerini okudum. Bu nedir allah aşkına.. kim veriyor bu haberleri anlamıyorum. Ha bide italyada sorun yaşayan Davids ide kiralama çalışmaları başlamış. "Vay anasını sayın seyirciler" ve "ağlamak istiyorum"... Hadi kazayla geldiler diyelim bu oyuncular. Bizim ligdeki futbolu görüp iki gün sonra kaçarlar. Böle saçma sapan haberleri neden hiç bir resmi ağızdan duymayız anlamıyorum. Türk klüpleri yöneticilerindede iş yok. Bu haberlere meydan veriyorlar. Demiyorlarki "Bizden duymadığınız hiç bi habere inanmayın". ya sabah sabah sinir oldum burda paylaşıyım dedim.

iyi günler arkadaşlarım :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
SWG : Heyd Spinner (Tatilde)
CoH: Kartal AR/Energy Blaster LvL 17

---
[b] Mustafa Kemal Atatük demişki... (Ahh erken gittin Atam)
Sosyal ağlarda paylaş

onlara meydan veren sen ve senin gibi onlari satin alip okuyan ya da internetten okuyanlardir.
diger takimlari bilmem ama fenerbahce yonetimi hergun sadece bize inanir diyor. hergun basinda cikan yalan haberleri fbtv ve resmi sitede yalanlior. zaten resmi site bu haberleri yalanlamak icin kullanilio gibi bisi. girip "yalan" die haber aratsan yuzlerce haber cikar ve cikmaya da devam edicek, onlari satin alarak prim verdiginiz surece.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...