Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yokmu gece vakti uyanık biri

fallen_angle

Öne çıkan mesajlar

yaa allahım küfredecegim. afedersiniz Allah'ın ecnebileri party marty diyorum kaile alıp cevap vermiyorlar yani osmanlı bunları boşuna kesmemiş orta asya türkleri buunları boşuna dilim dilim dogramamıs adamların bildigi varmıs gerçekten yani harbi şerefsiz harbi kanı bitlı herifler bu ecnebi toplumu ya karsımda olsa zaten 120 kiloyum bir gram yagım yok hayatım body salonunda geçti alıcam ezicem çıkır çıkır kırıcam bütün kemiklerini bide bana "you are a noob kid" diyor allahım ya gerizekalı yaratıklar ikisini bi elime ikisini bi elime ikisini bi ayagımın altına ikisini bi ayagımın altına birinide agzıma alıp ezicem parçalıycam ne lanet ümmetsiz ne şerefsiz topluluk bunlar yarabbim ya. vallahi bildikleri varmıs atalarımızın boşuna kesip biçmemişler bunları ya. of ya savaş çıksın ilk gönüllü gitmezssem namertim.

(FRP_Master:Birkaç ağır lafı kaldırdım,bir daha tekrarlanmaması dileğiyle)

[Bu mesaj FRP_Master tarafından 11 Ocak 2005 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ARES 1 :([signature][hline]I'm the fallen...God maim me.How can i say i dont belive her..I know the truths...But i must act.God you never heard my plea..Just going on.Dont smile god.Dont laugh to your game.Because my lifepower is decreasing..I will be over soon...I'm the fallen angle...I gave my immunity to her.But i didnt know.She was not innocence!And her past..Its full of sins..God.I will be there soon..I m consuming..I m the Fallen Angle...
Sosyal ağlarda paylaş

fallen istersen sana areste lvl 40 mage verem ama lvl düştü 34 e Cz de:D[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
BANNED:(
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
DEAD :(
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fallen_angle, 11 Ocak 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
karsımda olsa zaten 120 kiloyum bir gram yagım yok hayatım body salonunda geçti alıcam ezicem çıkır çıkır kırıcam bütün kemiklerini bide bana "you are a noob kid" diyor allahım ya gerizekalı yaratıklar ikisini bi elime ikisini bi elime ikisini bi ayagımın altına ikisini bi ayagımın altına birinide agzıma alıp ezicem parçalıycam ne lanet ümmetsiz ne cenabet şerefsiz topluluk bunlar yarabbim ya. vallahi bildikleri varmıs atalarımızın boşuna kesip biçmemişler bunları ya. of ya savaş çıksın ilk gönüllü gitmezssem namertim.

Evde hazıt +7 full chtin shell setim var tam senlik:D:D[signature][hline]Steel Brightblade in inleyen nameleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni char acammı xig de ?? ama lvl 30 a kadar kastırıcanız ona gore.[signature][hline]Name:KuardoN
Server: Ares
Race:Male El Karus (OrC)
Job:Assasin
Level:59
National Point:22500
Clan: TOWN (Pelerinli Clan)
Clan National Point:229500
BANNED:(
------------------------
DieZ 1-2
Name:Achillas
LvL:51
Job:AsasiaN
DEAD :(
VAV UO Staff Member
Knight Online Player

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 11 Ocak 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
said:
karsımda olsa zaten 120 kiloyum bir gram yagım yok hayatım body salonunda geçti alıcam ezicem çıkır çıkır kırıcam bütün kemiklerini bide bana "you are a noob kid" diyor allahım ya gerizekalı yaratıklar ikisini bi elime ikisini bi elime ikisini bi ayagımın altına ikisini bi ayagımın altına birinide agzıma alıp ezicem parçalıycam ne lanet ümmetsiz ne cenabet şerefsiz topluluk bunlar yarabbim ya. vallahi bildikleri varmıs atalarımızın boşuna kesip biçmemişler bunları ya. of ya savaş çıksın ilk gönüllü gitmezssem namertim.

Evde hazıt +7 full chtin shell setim var tam senlik:D:D

ahaha adamın yaptıgı espriyi yeni anladım bunca saat sonra ehehehe bende dabi yazmısım ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yaa allahım küfredecegim. soktugmun afedersiniz ecnebileri party marty diyorum cigeri beş para etmez herifler kaile alıp cevap vermiyorlar yani osmanlı bunları boşuna kesmemiş orta asya türkleri buunları boşuna dilim dilim dogramamıs adamların bildigi varmıs gerçekten yani harbi şerefsiz harbi kanı bitlı herifler bu ecnebi toplumu ya karsımda olsa zaten 120 kiloyum bir gram yagım yok hayatım body salonunda geçti alıcam ezicem çıkır çıkır kırıcam bütün kemiklerini bide bana "you are a noob kid" diyor allahım ya gerizekalı yaratıklar ikisini bi elime ikisini bi elime ikisini bi ayagımın altına ikisini bi ayagımın altına birinide agzıma alıp ezicem parçalıycam ne lanet ümmetsiz ne cenabet şerefsiz topluluk bunlar yarabbim ya. vallahi bildikleri varmıs atalarımızın boşuna kesip biçmemişler bunları ya. of ya savaş çıksın ilk gönüllü gitmezssem namertim.

bi daha lütfen forumlarda argo kullanma kullanırsan da bi boyuta kadar lamer de,salak de, ama soktuğum fln :yapma:[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...