Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arrow

mxzr

Öne çıkan mesajlar

said:
JandeR_SunStar, 11 Ocak 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
Walla bal olayina girersek Daha aZ once HarpyDen Father of harpy Queen Dustu :) hemde 2 tane oldu Buna bal denmeZde ne denir :) benim bildigim harpyDen Tuy cikiyormuydu :)

Birincisi her nekadar seni ve o allahın belası klanını hiç sevmesemde, bunun doğal bi olay oldunu lvl 56 olmuş bi tip olarak bilmen yazık. biz lycandan BUS çıkarıp duruyoruz ve şuda doğaldırki scorpionlardan da citin bow çıkıyor... ha şansın 1m de 1 belki ama var.

2. sen nasıl bir karaktersinki yanında tüm türklerin anasını die bağıran 7 kişi ile birlikte aynı partide hatta aynı clanda durmaya devam edebiliyosun? bu olay uo da da vardı gerçi "item ve karizma açlığı" sadece... Neyse sen bak keyfine pelerinli günler...
Sosyal ağlarda paylaş

chitara seninde bi yerlerin kasiniyo sanirim olm Ben turkleri Sewmiyorum demiyorum ama counlugu Ks yapiyor Tabe bunlarin arasinda sende warsin sanirim. La olm biz item acligi cekiyorsak sende lvl acligi cektigin icin ks yapiyorsun olm adamlar yapmis basarmis pelerin giymish eGer yiyorSa bi yerin lvl kasarsin sende bi clan kurarsin pelerin giyersin ok ondan sonra butun kscileride toplarin. Kimse bana Clanla ilgili bi sey soylemesin eGer yiyorSa benim karşima daha iyi olarak cik ondan sona konusma hakkı bul kendinde tamam mi nooB.[signature][hline]Name:Jander_SunStar
Server: Diez
Race:eL Karus
Job : Sorcerer
Level:56
Clan: WeRuLeZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...