Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] konu yardımı

Cirit

Öne çıkan mesajlar

ben ilk neverwinter ı tam bitirmedim (chapter 2 ya kadar oynadım)SOU da bizim burda yok(satılmıyor)netten çekmeyi düşündüm ama torrent siteleri kapandı.neyse konu bu deil.şu an hordes of the underdark oynuyorum.ve ilk oyundaki monk adı neydi grimingraw mı ne bide şu gnome sorcerer glincle neden hordes da yok?dier oyunlarda öldüler mi?veyahut taraf mı deiştirdiler?bide ilk chapterdan sora eski hencmenlerimiz gidiyor.oyun boyunca bi daha göremiyormuyuz?bize seçecek 2 adam kalıyor drow assassin ile şu yarı iblis.başka yardımcı yok mu oyunda(bu arada deekin çok güçsüz sadece muhteşem espirileri için tutuyorum)[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz
Sosyal ağlarda paylaş

YOO pek faydasını görmedim hatta zarar bile ettim.bende SOU yok ve HOU da bir halfling rogue yum.yanıma alabileceğim iki henchmen var.birisini deekin aldım.diğer henchmen part 2 da ayrıldı.şu an part 2 dayım yanıma yarı iblis weaponmaster ile deekin var.tek kelime ile deekin hiç işe yaramıyo.bazen drow thief ile değiştirmeyi düşünüyorum.ama deekin in bölüm sonlarına doğru diğer henchmen ile yaptığı muhabbet kusursuz.en çok yarıldığımda ''bence kemiklerine ihtiyacın var boss'' kısmıydı[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

aribeth mi?!!!!
kaçıncı chapter nerde?
hatta oyunda bulabileceğim hencmenler neler?linu yu tomi yi filan bi daha görebiliyomuyuz?[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 10 Ocak 2005 17:19 tarihinde demiş ki:
monk u falan goreceksin ilerleyen chapter'larda diyeyim.

zaten 2 deyim 3 chapter var[signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cirit, 10 Ocak 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
aribeth mi?!!!!
kaçıncı chapter nerde?
hatta oyunda bulabileceğim hencmenler neler?linu yu tomi yi filan bi daha görebiliyomuyuz?

aribethi cehennem bölümüde ki bir mağrada bulacaksın.Doğru cevapları verirsen sana katılıyor...[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
Galeri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...