Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pacific Assault Yardımı

Genor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar,
Pacific Assault'da uçaklı bölümde en son düşürüceğimiz japon uçağını füze ilemi yok edicez?Ediceksek füze fırlatma tuşu hangisidir defalardır deniyorum bulamadım.2 sağ 2 sol birde ortada füzelerim duruyor...[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
who is genor?
Sosyal ağlarda paylaş

bombaları sağ tıklayarak atıosun.(uçaın ortasındaki bomba torpido onu denize bırakçan) bomba türünü deiştirmek içinde o,p veya ğ ye basıon yada oralardan bişiler tam hatırlamıom.ö bölümü geçmek içinbütün bombalar uçak gemmisinin üstünde harcıycan torpidoyu kullancan aşağda gövdede bi delik açılcak sora dier bombalarıda güverteye fırlatcan yanlız bi tanesiyle kaptan köşkünüde indirmen lazım sora uçak gemisinin sağında solunda sana ateş eden 12 tane ( galiba) zımbırtılarıda vurcan uçak gemisi batcak sora destroyerı batırmak için önce üstündeki silahları patlatcan tarıarak sora paso tarıcan hmn batıo ztn .[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben galiba arkadaşın dediği hadiseyi anladım.aynı sorun bendede oldu çünkü.o bombalarla torpidoları f'ye basıp bırakcan geminin üstüne diyor ama ne fye nede sağ mouse tuşuna basınca bırakmıyordu, galiba bazı kopyalarda o bombaları felan atamama gibi bi sorun var.ben o bölümde uçakları makineli ateşiyle batırmıştım :) işin sırrı dikine 10000 feete yükselip dimdik geminin üzerine dalış yapmakta.2000-3000 feet civarına inene dek makineli sık, japon zerolarından kurtulmak içinde bisürü manevra yapıp tekrar yüksel.bi 5-10 salvodan sonra uçak gemisi batacak.bi kere onu batırdınmı yanındaki destroyer kolay zaten...[signature][hline]Azmodai, 18 Aralık 2004 20:28 tarihinde demiş ki:
arkadan ben bile cok guzel gorunebilirim kimilerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...